W przyszłym roku zadebiutuje budżetowy LG K7 - Tabletowo.pl

W przyszłym roku zadebiutuje budżetowy LG K7

Dołącz do dyskusji 0

Na portfolio LG składa się pokaźna liczba urządzeń z różnych półek cenowych. Lecz nawet te tańsze oferują całkiem przyzwoitą specyfikację techniczną, dzięki czemu klienci otrzymują dobry sprzęt, wydając tylko kilkaset złotych. W przyszłym roku Koreańczycy mają zamiar pokazać nowy model, tym razem naprawdę mocno budżetowy.

Chociaż cena nie jest jeszcze znana (jest na to trochę za wcześnie), to dostępna już lista parametrów jasno pokazuje, z jaką propozycją mamy do czynienia. Niestety LG K7 zaoferuje bardzo mało i można się spodziewać (czy mieć nadzieję?), że jego koszt zostanie ustalony na adekwatnym poziomie.

Smartfon bowiem wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości… 480×854 pikseli. Jest to nawet gorzej niż w zaprezentowanych niedawno Oppo A33 i Vivo Y51, których podobnej wielkości ekrany mają rozdzielczość 960×540. Niestety takie połączenie sprawi, że komfort patrzenia na wyświetlany obraz będzie żaden.

Również procesor do najbardziej wydajnych nie należy (Qualcomm Snapdragon 210), choć wsparty przez 1,5 GB RAM powinien zapewnić akceptowalną szybkość i płynność działania LG K7. Na pliki użytkownika przeznaczono 8 GB pamięci wewnętrznej, oczywiście z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD. Do dyspozycji posiadaczy tego modelu będą także dwa aparaty o rozdzielczości 5 Mpix – zarówno na tyle, jak i na przodzie. Całość dopełni system operacyjny Android 5.1 Lollipop, natomiast z pewnością można zapomnieć o module LTE.

Smartfon na pewno trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo na razie czy LG planuje dystrybuować go również w innych krajach, w tym w Polsce. Ale nawet jeśli nie, to żadna strata i chyba nie trzeba nikogo do tego przekonywać.

Źródło: VentureBeat przez GSMArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona