W przyszłorocznym flagowcu koreański koncern zamieni skórę na metal | Tabletowo.pl

W przyszłorocznym flagowcu koreański koncern zamieni skórę na metal

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsze miesiące każdego roku są bardzo interesujące. To właśnie wtedy zazwyczaj poznajemy najnowsze urządzenia najbardziej znanych producentów. Atmosfera przed tymi premierami robi się gorętsza z każdym tygodniem. Dziś, na przykład, pojawiły się informacje na temat zastosowanych materiałów w nadchodzącym flagowcu od LG.

Wysokiej jakości materiały są coraz częściej jednym z ważniejszych czynników przy wyborze smartfona. Mało kto chce kupić urządzenie w całości stworzone z tworzywa sztucznego. Umówmy się, dla niektórych sprzęty wykonane ze szkła czy z metalu prezentują się o wiele lepiej i świadczą o tym, że dany telefon jest bardziej ekskluzywny.

Przykładem używania przeciętnej jakości materiałów był przez wiele lat Samsung. Na szczęście w tym roku, w końcu, zaprezentowano smartfona wykonanego z dużo lepszych materiałów – szkła oraz metalu. Jeśli wierzyć plotkom, to kolejny flagowy model tego producenta będzie wykonany w całości z metalu.

LG chyba też chce nieco polepszyć jakość materiałów w swoich smartfonach. Dotąd mieliśmy do czynienia z tworzywem sztucznym, ewentualnie ze skórzaną klapką. Prawdopodobnie LG G5 natomiast będzie wykonany również z metalu, podobnie, jak Samsung Galaxy S7.

Jak myślicie, czy obie firmy robią dobrze oferując metalową obudowę w swoich kolejnych smartfonach? Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, ale pod warunkiem, że urządzenia nie będą się mocno nagrzewały, co mogliśmy zauważyć, na przykład, w całkowicie metalowym HTC One M9

Źródło: androidheadlines

*na zdjęciu LG G4

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona