W drodze bez papierowej mapy - konkurs z Navitel. Wygraj wideorejestrator lub voucher na nawigację! (aktualizacja: wyniki!) 20

W drodze bez papierowej mapy – konkurs z Navitel. Wygraj wideorejestrator lub voucher na nawigację! (aktualizacja: wyniki!)

Wyobrażacie sobie życie bez nawigacji samochodowych? A może pamiętacie te czasy, jak drogę trzeba było monitorować przez patrzenie w papierową mapę i drogowskazy? Jeśli nie, dziś zapraszam Was, by puścić wodze fantazji i dać się ponieść wyobraźni, bo nagrody w konkursie organizowanym wraz z firmą Navitel są zacne! Zapraszam!

Jako że dawno nie było żadnego konkursu, wkrótce możecie się spodziewać takowych co najmniej kilku. Na pierwszy ogień jedziemy (i, tak, to jest idealne słowo!) z firmą Navitel, która zasponsorowała nam aż jedenaście fajnych nagród! Przez najbliższych kilkanaście dni będziecie walczyć o wideorejestrator Navitel R800 – jako nagroda główna oraz 10 voucherów na nawigację Navitel Navigator Europa – oczywiście jedna nagroda trafia w ręce jednej osoby.

W drodze bez papierowej mapy - konkurs z Navitel. Wygraj wideorejestrator lub voucher na nawigację! (aktualizacja: wyniki!) 21

Zadanie konkursowe jest banalnie proste i wymaga od Was tylko trochę kreatywności i bujnej wyobraźni – bujnej, bo ja na przykład jestem zapaleńcem nawigacji samochodowych, bez których się po prostu nie ruszam z parkingu… Zatem:

Przyzwyczajony do elektroniki, wyobrażasz sobie wakacyjny wyjazd bez nawigacji, tylko z papierową mapą? Napisz, dokąd wybierasz się na urlop i gdzie po drodze spodziewasz się największej drogowej niespodzianki – im zabawniej, tym lepiej. A jeśli już byłeś na urlopie – opisz sytuację, która miała miejsce.

Pamiętajcie, że konkurs trwa do 20 sierpnia, a zgłoszenia konkursowe należy przesyłać pod adres [email protected] Ograniczenie jest jedno: 2000 znaków bez spacji.

Regulamin dostępny jest tutaj. Pamiętajcie, że wzięcie udziału w konkursie oznacza jego akceptację!

Powodzenia!:)

AKTUALIZACJA

I mamy wyniki – przepraszam za opóźnienie!

Wideorejestrator zgarnia: Ewa Leśniewska.

Vouchery wędrują do następujących osób, są to: Mateusz Szczerba, Teresa Wójcik-Kołtunowicz, Jessica, Katarzyna Dimić, Łukasz Czech, Paweł F, Maria Juskowika, Jagoda Markanicz, Martyna Mikuś, Anna Sikora.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mejlową.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!