w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2 - Tabletowo.pl

w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2

Heroes of Destiny | akcja, crpg, hack’n’slash, mikrotransakcje

Jeżeli masz chrapkę na darmową grę 3d wysokiej jakości, zawsze możesz liczyć na ekipę z Glu Mobile. Tym razem przygotowali oni przepysznego cRPGa akcji osadzonego w świecie fantasy – przygotuj się więc na masę walki, czarów, poziomów doświadczenia i sprzętu.

W Heroes of Destiny kierujemy maksymalnie 4-osobową drużyną, w skład której wchodzą bohaterowie walczący wręcz, na dystans oraz postacie uzdrawiające naszą drużynę. Filozofia gry polega głównie na taktycznych walkach w czasie rzeczywistym, które przerywane są planowaniem napaści na kolejne lokacje z poziomu mapy. Nie sposób nie zauważyć, że rozgrywka dynamiką przypomina produkcje w stylu MOBA, tyle, że bez przeciwnej drużyny.

Każdy bohater posiada swój ekwipunek, który można modernizować zbierając zdobycze z pokonanych potworów, kupując sprzęt w sklepie w przerwie pomiędzy zadaniami lub ulepszając aktualnie noszone przez nas przedmioty. Dodatkowo z każdym awansem rozdzielamy punkty na drzewku talentów danej postaci. Do wyboru mamy w sumie 11 bohaterów, z czego siedmiu możemy wynająć za darmo, reszta jest płatna.

Graficznie gra wygląda świetnie – trochę tak, jakby połączyć odświeżonego WarCrafta III z Dotą 2. Oczywiście nie jest to kunszt artystyczny na poziomie Blizzarda, jednak Glu zdaje się z każdą nową grą podnosić poprzeczkę, jeżeli chodzi o jakości wykonania oprawy graficznej. Muzyka jest epicka, niestety ilość samych ścieżek nie poraża.

Jak zwykle bywa w przypadku gier od Glu, produkcja sama w sobie jest darmowa, jednak wiele jej elementów opiera się na mikrotransakcjach. Praktycznie nie da się zdobyć wszystkiego, nie wydając ani złotówki. Mimo wszystko nawet bez płacenia gra wystarcza na długie godziny, a miód leje się strumieniami.

Tabletowo.pl w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2 Aplikacje   Tabletowo.pl w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2 Aplikacje   Tabletowo.pl w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2 Aplikacje   Tabletowo.pl w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2 Aplikacje

Super Stickman Golf 2 | sport, golf, casual

SSG2 jest propozycją przeznaczoną dla szerszego grona odbiorców. Ściągnij, jeżeli masz chrapkę pograć sobie w golfa w dwuwymiarowej płaszczyźnie – realizmu raczej nie uświadczysz. Jest za to 180 torów, ponad 50 achievmentów oraz prawie 30 czapek, w które możemy ubrać jedną z dziesięciu postaci.

Obsługa jest bardzo prosta – mamy wpływ jedynie na kierunek i moc uderzenia piłeczki. Niemniej jednak poziomy są na tyle ciekawie zaprojektowane, że można grać i grać.

Gra została podzielona na 20 różnorodnych graficznie światów. Zabawę uprzyjemnią nam zdobywane na torach banknoty (za które można później wykupić różnego rodzaju modyfikacje) oraz możliwość turowej rozgrywki wieloosobowej przez internet. Super Stickman Golf 2 to mnóstwo frajdy, dziesiątki zwariowanych poziomów i naprawdę miło spędzony czas.

Tabletowo.pl w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2 Aplikacje   Tabletowo.pl w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2 Aplikacje   Tabletowo.pl w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2 Aplikacje   Tabletowo.pl w co by tu pograć #5: Heroes of Destiny i Super Stickman Golf 2 Aplikacje

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona