w co by tu pograć #4

w co by tu pograć 4

Singshot Racing | full – 3,10 zł

Wraz z premierą tej gry rodzi się nowa generacja wyścigów pokroju Micro Machines. Slingshot Racing na pewno wyróżnia wykonana z dbałością o szczegóły steampunkowa oprawa wizualna. Efekty dźwiękowe też stoją na wysokim poziomie. Ilość tras, samochodów i upgrade’ów przyprawia o zawrót głowy. Jednak najważniejszą innowacją w tym tytule jest sposób sterowania autem, który jest niesamowicie wygodny i efektywny.

Sterujemy jednym palcem. Auto przyspiesza i jedzie samoistnie, natomiast gdy zbliżamy się do zakrętu, od nacisku naszego palca zależy, jak mocno w ten zakręt wejdziemy i kiedy zdecydujemy się wyjechać „na prostą”. Taki mechanizm sprawia, że gra się fantastycznie, a Slingshot wciąga na długie godziny.

Singshot RacingSingshot RacingSingshot RacingSingshot Racing

The Little Crane That Could | demo | full – 8,99 zł

Podobno jest to najbardziej realistyczny symulator dźwigu w Google Play. Prawdopodobnie tak jest, skoro ściągnęło go już przeszło 7 milionów użytkowników. Dopracowana fizyka pozwala na pełną kontrolę nad maszyną, której użyć można do różnorodnych zadań – naprawianie różnorodnych mechanizmów, rozładunek cargo, przemieszczanie przedmiotów czy tworzenie zupełnie nowych konstrukcji.

Do dyspozycji oddano nam 24 zlecenia (6 w wersji demo). Możemy także bawić się w trybie piaskownicy, gdzie robimy to, co nam się żywnie podoba. Nie spodziewajcie się wizualnych wodotrysków, grafika jest wektorowa, a interfejs mógłby być zaprojektowany trochę lepiej. Jednak koniec końców The Little Crane That Could zapewnia tonę zabawy i pozwala na krótką chwilę wcielić się w operatora ciężkich maszyn, bez brudzenia sobie rąk.

The Little Crane That CouldThe Little Crane That CouldThe Little Crane That CouldThe Little Crane That Could

Cordy 2 | demo | full – 15,99 zł

Platformówka pełną gębą. Jeżeli połączycie feeling i grafikę z Little Big Planet oraz filozofię gry z Sonic The Hedgehog, możecie sobie mniej więcej wyobrazić, co czeka na Was uruchamiając tę gierkę. Wcielamy się w postać Cordiego, sympatycznego robota, który wraz ze swoimi mniejszymi kumplami ma do pokonania 48 poziomów w trzech światach.

Śliczna, bajkowa grafika oraz nienaganna oprawa dźwiękowa nadaje grze odpowiedni ton i sprawia, że mamy ochotę powracać do niej na okrągło. Mimo ewidentnie cukierkowego odczucia płynącego z gry, Cordy 2 na pewno przypadnie do gustu zarówno młodym, jak i starszym graczom.

cordy 2 androidcordy 2 androidcordy 2 androidcordy 2 android

TurboFly HD | demo | full – 4zł

Wyścigi futurystycznych poduszkowców. TurboFly klimatem przypomina gry takie jak Wipeout czy Star Wars: Racing. Do zabawy dostajemy: 8 tras, 5 statków oraz karierę + 3 dodatkowe tryby gry (normalny, pościg i wyścig wytrzymałościowy). W trybie kariery czeka na nas 22 eventów.

Miła dla oka grafika, dobre wykorzystanie akcelerometru jest tutaj zdecydowanie zaletą – tempo gry jest naprawdę duże, a na poziomach bez band naprawdę łatwo wylecieć poza tor. Bronie i power-up’y dodają grze pikanterii i pierwiastka nieprzewidywalności . TurboFly można śmiało polecić wszystkim fanom szybkich wyścigówek osadzonych w kosmicznych sceneriach.

turbo fly hd androidturbo fly hd androidturbo fly hd androidturbo fly hd android