W 2017 roku Apple pokaże trzy nowe iPhone’y, ale tylko jeden z ekranem OLED

Właśnie wracamy do plotki, że Apple w przyszłym roku wypuści nie dwa, a trzy nowe iPhone’y. Tym razem jednak podaje się informację, że tylko jeden z nich zostanie wyposażony w wyświetlacz OLED.

Reklama

Pozostałe dwa ponownie otrzymać mają ekrany LCD, w dodatku o takiej samej przekątnej, jak dotychczas, czyli 4,7 i 5,5 cala. Większy model oraz ten, z wyświetlaczem OLED dostaną również podwójny aparat główny. W najmniejszej wersji znów zastosowany zostanie pojedynczy sensor.

Na temat przyszłorocznych iPhone’ów pojawia się tak dużo plotek, że momentami można się naprawdę pogubić. Ostatnio bowiem mówiło się, że w 2017 roku Apple zaprezentuje dwa smartfony z wyświetlaczami OLED o przekątnej 5 i 5,8 cala. W tym wszystkim nie pomaga fakt, że spora część przecieków pochodzi od – wydawać by się mogło – stosunkowo godnych zaufania źródeł.

Do premiery przyszłorocznych iPhone’ów pozostaje około 10 miesięcy, więc jeszcze trochę sobie poplotkujemy na ich temat. Ciekawe, ile z tych wszystkich doniesień pokryje się z prawdą.

*Na zdjęciu wyróżniającym iPhone 6 Plus

Źródło: AppleInsider