Voidpoint zapowiada Duke Nukem 3D: Hail to the King Collection na Androida - Tabletowo.pl

Voidpoint zapowiada Duke Nukem 3D: Hail to the King Collection na Androida

Dołącz do dyskusji 0

Mimo iż postać Księcia pojawiła się po raz pierwszy w prostej, dwuwymiarowej platformówce na platformę MS DOS, to jednak prawdziwą popularność przyniosła mu dopiero trzecia część serii nosząca tytuł Duke Nukem 3D. Produkcja ta nie tylko zmieniła całkowicie mechanikę rozgrywki, przekształcając platformówkę w FPS, ale też położyła większy nacisk na prezentację osobowości głównego bohatera, co okazało się być strzałem w dziesiątkę.

Posiadacze urządzeń z systemem Android już niedługo będą mogli odświeżyć sobie nie tylko ten tytuł, ale też kilka powiązanych z nim dodatków oraz „wersji alternatywnych”. Wszystko za sprawą Duke Nukem 3D: Hail to the King Collection – zestawu gier, który powinien już niedługo pojawić się w Google Play. Oprócz dania głównego w postaci odświeżonej wersji Duke Nukem 3D znajdziemy tu również dodatki Duke It Out in D.C, Duke Caribbean: Life’s a Beach i Duke: Nuclear Winter oraz gry Duke Nukem 64 (czyli zmodyfikowaną wersję gry znaną z konsoli Nintendo 64) oraz Duke Nukem: Total Meltdown (czyli zmodyfikowaną wersję gry znaną z pierwszego Playstation). Nowa kolekcja będzie więc dobrą okazją nie tylko do ponownego zagrania w kultowy oryginał, ale również do poznania tych nieco mniej znanych oblicz Księcia (zarówno 64, jak i Total Meltdown, nie były wcześniej przenoszone na inne platformy).

Duke Nukem 3D: Hail to the King Collection powinno pojawić się w Google Play wiosną tego roku. Cena pakietu nie jest jeszcze niestety znana. Nie wiadomo też, czy tytuł ten pojawi się również w App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona