VMK Way-C: afrykański tablet dla wybranych - Tabletowo.pl

VMK Way-C: afrykański tablet dla wybranych

Tabletowo.pl VMK Way-C: afrykański tablet dla wybranych Ciekawostki Nowości

Afryka to nie tylko sawanna, wyschnięte drzewa, skwar lejący się z nieba, niebezpieczne zwierzęta i biedne, tubylcze osady. Na Czarnym Lądzie wziął swój początek tablet internetowy VMK Way-C, który w przyszłym miesiącu pojawi się na rynkach wybranych krajów świata.

VMK Way-C to urządzenie, które wyceniono na 300$. Wyposażono je 7-calowy ekran dotykowy, procesor o częstotliwości taktowania zegara 1.2GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM, 4GB ROM oraz moduł Wi-Fi b/g/n. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 2.3.3.

300$ to stosunkowo wysoka cena za tablet o powyższej specyfikacji. Co więcej, VMK Way-C pojawi się tylko w Kongo, Demokratycznej Republice Konga, Kenii, Gabonie, Kamerunie, Senegalu, Belgii oraz na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

Jeżeli w najbliższym czasie wybieracie się w długą i pełną przygód podróż do Afryki, możecie potraktować zakup tabletu VMK Way-C jako pamiątkę. Ostatecznie przemyt wyrobów ze skór niektórych zagrożonych wyginięciem i kłów słoni jest nielegalny… prawda?

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona