Jak Ci się uda (lub poszczęści), to kupisz nową Nokię 3310 za 35 złotych. No prawie… | Tabletowo.pl

Jak Ci się uda (lub poszczęści), to kupisz nową Nokię 3310 za 35 złotych. No prawie…

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż nowa Nokia 3310 nie jest raczej niczyim szczytem marzeń, to w sumie większość i tak chętnie by ją miała w swoim domu, a sporadycznie może nawet i w kieszeni. Jednak problem w tym, że „oryginalna” kosztuje 269 złotych, co jest absurdalnie wysoką ceną, więc raczej nikt jej nie kupi, żeby się nią chwilę pobawić i potem odłożyć do szuflady na wieczny spoczynek. Ale właśnie pojawiła się szansa, żeby „dorwać” ją za ~35 złotych. Chociaż trzeba pójść na kilka „kompromisów”.

Po pierwsze, nie można być bezwarunkowo przywiązanym do logo Nokia na obudowie, ponieważ telefon, o którym chcę Wam w tym artykule powiedzieć, to Vkworld Z3310. Marka egzotyczna, ale zdarzało nam się o niej kilkakrotnie wspominać na Tabletowo, więc może „obiła” się Wam ona o uszy. Chociaż to i tak bez znaczenia.

Telefon jest bowiem klonem nowej Nokii 3310 – wygląda niemal dokładnie tak samo jak oryginał, inne jest tylko logo na obudowie. Pod względem specyfikacji oba urządzenia są bardzo podobne, w Vkworld Z3310 również nawet zainstalowano Snake’a (choć wizualnie różni się on trochę od pierwowzoru, ale najważniejsze przecież, że jest ;).

Standardowa cena Vkworld Z3310 to 25,99 dolarów (~100 złotych). I choć to mało, to aktualnie trwa promocja, w ramach której telefon można kupić za 19,99 dolarów (~75 złotych). Lecz jest jeszcze specjalna oferta, pozwalająca „wyrwać” ten model za jedyne 9,99 dolarów, czyli ~35 złotych – czyli dosłownie grosze.

Ale jest jeden „haczyk” – pula tak tanich telefonów jest ograniczona do 10 sztuk. Jednak codziennie o godzinie 9:00 UTC (10:00 czasu polskiego) się ona odnawia, więc możecie spróbować swoich sił lub/i szczęścia – a nuż Wam się uda i będziecie mieli trochę frajdy? Promocja trwa do 16 lipca włącznie, więc macie jeszcze kilka prób. Link do akcji zamieszczam w źródle.

Źródło: GearBest

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona