Vkworld Crown V – najcieńszy smartfon z rozpoznawaniem ciepła | Tabletowo.pl

Vkworld Crown V – najcieńszy smartfon z rozpoznawaniem ciepła

Dołącz do dyskusji 0

Jednego chińskiej firmie Vkworld z pewnością nie można z odmówić. Nie kopiują wzornictwa od innych. Smartfon Crown V, oprócz tego, że ma być najcieńszym tego typu urządzeniem, cechuje się ciekawym wyglądem oraz czymś, co nazywa się Thermal Touch.

Czyli rozpoznawaniem ciepła. Nie bardzo jeszcze wiadomo, jak będzie to wykorzystane w smartfonie, jednak informacja jest ciekawa. To kolejny krok po rozpoznawaniu nacisku palca na ekranie w stronę lepszej obsługi dotyku w smartfonach.

Poza tym Crown V będzie miał dość standardowe wyposażenie. Wiadomo już, że telefon chińskiej firmy otrzymał certyfikat IP7 – odporność na wodę i kurz. Czyli do 30 minut zanurzenia w cieczy. Do tego ekran ze szkła Gorilla Glass 4, który powinien być odporny na zadrapania.

Vkworld Crown V ponadto będzie wyposażony w 4 głośniki w obudowie, które zapewnią lepszy przestrzenny dźwięk, a także większe podbicie basów. Coś na kształt tego, co mogliśmy zobaczyć w niektórych smartfonach HTC. No i na koniec – 4,7 mm. Tak cienki będzie telefon chińskiego producenta.

Vkworld Crown V ma trafić do sprzedaży w lipcu. Sugerowana cena to 79,99 dolarów za sztukę.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona