Vizio VTAB3010 – elegancka tajemnica

tablet vizio vtab3010

Reklama

Na targach CES 2012 pokazują się wraz ze swoimi urządzeniami nie tylko producenci, których nazwy nie są nam obce, ale także i takie, które gdzieś tam kiedyś obiły nam się o uszy, ale na ich temat nie wiemy zbyt wiele. Wśród nich jest Vizio – firma, która w Las Vegas zaprezentowała kilka laptopów, komputerów all-in-one oraz tablet. Temu ostatniemu oczywiście przyjrzymy się nieco bliżej – jego nazwa to Vizio VTAB3010.

Elegancka tajemnica – dodałam to wyrażenie w tytule wpisu nie bez powodu. Okazuje się bowiem, że producent w chwili obecnej nie podzielił się z nami zbyt wieloma szczegółami na temat tego modelu. Ba! Tylko trzy rzeczy są pewne – to, że posiada wyświetlacz o przekątnej 10″, aparat i kamerkę. Z powyższego zdjęcia można wywnioskować również, że te dwa porty, które widać to microUSB i microHDMI.

Pozostałe informacje odnośnie Vizio VTAB3010 są skrywane – podobnie jak system operacyjny, pod kontrolą którego pracuje to urządzenie. Spodziewamy się jednak, że jest to Android w najnowszej odsłonie, Ice Cream Sandwich.

Nie wiem jak Wy, ale ja z niecierpliwością czekam na ujawnienie pełnej listy parametrów technicznych tabletu Vizio. Jak tylko pojawią się kolejne informacje – damy znać.

źródło