Reklama

vivo Y70 i Y20s w zestawach na Euro 2020 już dostępne w sprzedaży

Marka vivo to jeden z najważniejszych sponsorów turnieju Euro 2020. Z okazji rozpoczętych wczoraj zmagań, przygotowano specjalne zestawy, które powinny trafić w gusta miłośników piłki nożnej.

Reklama

Mecz otwarcia Euro 2020 już za nami. W starciu Italii z Turcją lepsi okazali się grający u siebie Włosi, a do protokołu meczowego powędrował imponujący, jak na tak prestiżowy turniej, wynik 3:0.

Jest jeszcze jeden szczegół, który rzucał się w oczy podczas transmisji. Oprócz zwycięskiej gry piłkarzy z Półwyspu Apenińskiego, zwracały na siebie uwagę reklamy vivo, które na rzymskim stadionie eksponowane były praktycznie wszędzie.

vivo, chcąc upamiętnić we wspomnieniach kibiców swoją obecność na Euro 2020, przygotowało specjalne zestawy, w ramach których można kupić smartfony vivo Y70 i vivo Y20s z piłkarskimi dodatkami.

vivo Y70 – plecak i etui gratis

Pierwszym ze smartfonów, objętych promocją, jest vivo Y70. To całkiem ciekawe urządzenie, które na tle konkurencji ze swojej półki cenowej wyróżnia się wyświetlaczem AMOLED, sporą pamięcią RAM (8 GB) i szybkim ładowaniem 33 W.

Jego cena to 890 złotych, a po zastosowaniu kodu rabatowego P-10663, do zamówienia zostaną dołączone gratisy: okolicznościowy plecak i etui na smartfon z logo Euro 2020.

Promocja trwa do 30 czerwca 2021 roku lub do wyczerpania zapasów, a szczegóły dostępne są tutaj.

vivo y70

vivo Y20s – opaska i szalik w zestawie

Ofertą specjalną z okazji trwającego turnieju piłkarskiego objęty został również budżetowy smartfon chińskiej marki – Y20s. W jednym z ostatnich artykułów z serii Co kupić? pisałem o nim, jako o smartfonie, który wyróżnia się na tle konkurentów niespotykanym w tej półce cenowej, atrakcyjnym wzornictwem.

vivo Y20s

Decydując się na przeznaczenie kwoty 599 złotych na ten model, otrzymać można gratis opaskę na rękę i szalik, oczywiście z motywami graficznymi Euro 2020. Należy jednak pamiętać o zastosowaniu kodu rabatowego P-10662.

Ta promocja również trwa do 30 czerwca 2021 roku, a więcej informacji znajdziecie na stronie Media Expert.