Vivo Xplay 5S ze świetną specyfikacją może ujrzeć światło dzienne na początku przyszłego roku 16

Vivo Xplay 5S ze świetną specyfikacją może ujrzeć światło dzienne na początku przyszłego roku

Od czasu do czasu pojawiają się pojedyncze informacje na temat urządzenia z logo Vivo na obudowie, które może posiadać rewelacyjną specyfikację. Prawdopodobnie chodzi o o model Xplay 5S, którego premiera w końcu będzie miała miejsce na początku przyszłego roku.

Mimo, że na temat Vivo Xplay 5S plotki pojawiają się od kilku miesięcy, to urządzenie nadal nie miało swojej oficjalnej premiery. Teraz pojawiło się kilka nowych informacji, które sugerują prezentację smartfona na początku 2016 roku.

Czym może się wyróżniać Vivo Xplay 5S? prawdopodobnie będzie to smartfon z 6-calowym wyświetlaczem ze szkłem 2,5D w rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Sercem urządzenia ma zostać procesor Qualcomm Snapdragon 820 wraz z 4GB pamięci RAM. Mówi się, że w urządzeniu znajdziemy 21-megapikselowy aparat główny, na przodzie zaś zagości kamerka o matrycy 12 Mpix.

W smartfonie mamy znaleźć 64GB pamięci wbudowanej, akumulator o pojemności minimum 4000 mAh oraz najnowszego Androida w wersji 6.0 Marshmallow. Jeśli tak będzie prezentowała się specyfikacja tego urządzenia, to Xplay 5S może być naprawdę świetnym smartfonem. Osobiście jestem bardzo ciekawy czym Vivo może nas zaskoczyć.

Źródło: phonearena