Vivo X9 ma podobno mieć aż cztery aparaty 22

Vivo X9 ma podobno mieć aż cztery aparaty

Dwa aparaty? Standard. Trzy? Też już powoli się nim stają. Może więc cztery? Tak, tyle obiektywów ma podobno zaoferować nadchodząca nowość Vivo – Vivo X9.

Choć na początku wydawało się to mało prawdopodobne, to Chińczycy rzeczywiście mogą zaprezentować Vivo X9 (wraz z wersją z Plusem w nazwie) już 17 listopada. W serwisie społecznościowym Weibo pojawił się bowiem wpis, opublikowany przy użyciu własnie tego sprzętu. Oznacza to, że naprawdę on już istnieje i jednocześnie wskazuje, że oficjalna premiera to tylko kwestia czasu.

Przeciek na temat Vivo X9 w chińskim serwisie społecznościowym Weibo
Przeciek na temat Vivo X9 w chińskim serwisie społecznościowym Weibo

Z kolei inna osoba na Weibo napisała, że Vivo X9 ma zostać wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 653 z układem graficznym Adreno 510, 6GB RAM (wersja z 4GB RAM też ma się pojawić), a także podwójny aparat na przodzie. Gdy dodamy do tego poprzedni przeciek na temat tego modelu okaże się, że zaoferuje on łącznie aż cztery obiektywy, ponieważ kolejne dwa mają znaleźć się na jego tyle. W dodatku będą to podobno sensory Sony IMX260, które zastosował w swoich tegorocznych flagowcach Samsung.

Do powyższych rewelacji trzeba jednak podchodzić z odrobiną sceptycyzmu, ponieważ Vivo nie zaczęło (jeszcze?) promować nadchodzącej nowości, jak ma to w zwyczaju robić. Ale jeśli rzeczywiście ma zamiar zaprezentować Vivo X9 17 listopada, to powinno zacząć zapowiadać ten model już z początkiem przyszłego miesiąca.

Źródło: AndroidPure