Vivo V5 Plus nie ma przed nami już żadnych tajemnic. Jeszcze przed oficjalnym debiutem wiemy o nim wszystko 20
Vivo V5 Plus

Vivo V5 Plus nie ma przed nami już żadnych tajemnic. Jeszcze przed oficjalnym debiutem wiemy o nim wszystko

Znamy też jego cenę

Vivo V5 Plus zadebiutuje dopiero za tydzień, jednak my już dziś wiemy o tym modelu wszystko. Smartfon pojawił się bowiem na stronie jednego z malezyjskich sklepów, w którym można go nawet zamawiać w przedsprzedaży. A to oznacza, że znamy także jego cenę.

Vivo V5 Plus wyposażono w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 2,0 GHz z układem graficznym Adreno 506, 4GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 256GB oraz aparat główny 16 Mpix z pojedynczą diodą doświetlającą.

Na przodzie Vivo V5 Plus znalazł się natomiast podwójny aparat: jeden z sensorów ma matrycę 20 Mpix, natomiast drugi – 8 Mpix. Jest to bez wątpienia najważniejszy element wyposażenia tego urządzenia i tzw. selling point. Jednak użytkownicy na pewno nie pogardzą także czytnikiem linii papilarnych, zatopionym w klawiszu Home oraz Dual SIM-em (niestety, hybrydowym, czyli 2 x SIM lub SIM+microSD). Za wysoką jakość odtwarzanego dźwięku odpowiadać ma natomiast chip AK4376.

Vivo V5 Plus będzie pracować pod kontrolą systemu operacyjnego FuntouchOS 3.0, bazującym na Androidzie 6.0 Marshmallow. Energię smartfonowi dostarczy z kolei akumulator o pojemności 3160 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Całość ma wymiary 152,58x74x7,26 mm i waży 158,6 grama.

W malezyjskim sklepie, który rozpoczął już przedsprzedaż, za Vivo V5 Plus trzeba zapłacić 1799 ringgitów, czyli równowartość ~1650 złotych.

Vivo V5 Plus nie ma przed nami już żadnych tajemnic. Jeszcze przed oficjalnym debiutem wiemy o nim wszystko 21
Specyfikacja Vivo V5 Plus

Jeżeli choć trochę jesteście obeznani z portfolio Vivo, to z pewnością skojarzycie, że Vivo V5 Plus jest niemal dokładnym klonem Vivo X9 – z tą tylko różnicą, że w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, oferuje hybrydowy Dual SIM, a także akumulator o nieco większej pojemności.

Źródło: DirectD przez SoyaCincau, GSMArena; AndroidPure