Vivo NEX 2 będzie miał dwa ekrany. Materiały udostępnione przez producenta oczarowują

Podczas gdy niektórzy producenci smartfonów mocno inwestują w badania nad urządzeniami ze składanym ekranem, Vivo najwyraźniej prze w inną stronę. Jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje następcę modelu NEX, który w czerwcu zauroczył nas swoim rewelacyjnym wzornictwem. Będzie on miał dwa kolorowe ekrany – obecność drugiego wyeliminuje potrzebę montowania aparatu do selfie z przodu.

Vivo już zaczyna wzbudzać zainteresowanie swoim nowym modelem smartfona. Firma opublikowała trzy filmy, które zdradzają wiele informacji dotyczących tego urządzenia – przynajmniej jeśli chodzi o aspekt wizualny.

Reklama

Zwiastuny potwierdzają, że NEX 2 będzie miał dwa wyświetlacze, potrójny aparat i pierścień świetlny wokół modułu kamery.

System dwóch wyświetlaczy podobny jest do tego zastosowanego w Nubii X. Dzięki dodatkowemu ekranowi, nie było potrzeby instalowania kamerki do selfie z przodu urządzenia. W ten sposób uniknięto nie tylko notcha, ale także montowania specjalnego mechanizmu, który ukrywałby aparat przedni w obudowie – tak jak było w przypadku pierwszej generacji NEX-a. Ekran przedni będzie także „domem” dla czytnika linii papilarnych.

Oczekuje się, że smartfon będzie wyposażony w procesor Snapdragon 845 i 8 GB RAM, choć mówi się także o 10 GB RAM. Pełna specyfikacja będzie na pewno dostępna podczas premiery urządzenia, w przyszły wtorek, 11 grudnia.

Podoba Wam się pomysł dwóch ekranów w smartfonie?

źródło: VivoBen Geskinfonearena