ViewSonic ViewPad e70 – niskobudżetówka z Androidem 4.0 | Tabletowo.pl

ViewSonic ViewPad e70 – niskobudżetówka z Androidem 4.0

Dołącz do dyskusji 0
tablet viewsonic viewpad e70

Tablety z niższej półki cenowej nie będą teraz miały „łatwego życia”. W Stanach doskonałe wyniki sprzedaży notuje Amazon (dzięki Kindle Fire za 199 dolarów), nie narzeka także B&N, którego Nook Tablet kosztuje 249 dolarów, a już za rogiem widzimy Asusa Eee Pad MeMO 370T – też za 249 dolarów, ale za to z czterema rdzeniami. Czy w takim razie jakiekolwiek szanse na sukces mają tablety takie jak zaprezentowany na CES 2012 ViewSonic ViewPad e70? Na wstępie zaznaczę, że został wyceniony na 169 dolarów – sami oceńcie czy cena ta jest odpowiednia.

ViewPad e70, pracujący pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, został wyposażony w pojemnościowy ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, jednordzeniowy procesor, slot kart microSD, wyjście microHDMI, 4GB pamięci, kamerkę oraz aparat. Urządzenie nie oferuje dostępu do Android Market – w zamian możemy pobierać aplikacje z Amazon AppStore i Amazon Kindle.

Wcale nie twierdzę, że każdy potrzebuje czterordzeniowego tabletu, ale dokładając jedyne 80 dolarów można mieć urządzenie o niebo lepszych parametrach (weźmy pod uwagę choćby ekran 1280×800, aparat 8 Mpix czy dostęp do Android Market). Warto śledzić najbliższe miesiące na rynku tabletów – najprawdopodobniej będziemy obserwować różne przetasowania cenowe, więc na pewno będzie interesująco!

A już na pewno wśród tanich tabletów, których z Androidem 4.0 na pewno ujrzymy całe mnóstwo. Także jeśli chcecie kupić coś za niewielkie pieniądze – wstrzymajcie się jeszcze trochę, może się okazać, że cierpliwość naprawdę popłaci.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona