Viewsonic Viewpad 7x jednak we wrześniu 19

Viewsonic Viewpad 7x jednak we wrześniu

Viewsonic Viewpad 7x jednak we wrześniu 21

Oh, Androidzie Honeycomb 3.2, swoim pojawieniem się namieszałeś w głowach niejednego producenta tabletów internetowych. Co chwilę widzimy nagłówki mówiące o opóźnieniach kolejnych urządzeń, które wstrzymują się z pojawieniem się na rynku, aby móc chwalić się twoją obecnością pod maską…

Viewsonic Viewpad 7x miał trafić na półki sklepowe w połowie sierpnia, lecz ostatecznie stanie się to we wrześniu. Przyczyną jest zmiana systemu operacyjnego tabletu, z Google Android Honeycomb w wersji 3.1 na 3.2. Aktualizacja oprogramowania wnosi wiele usprawnień i poprawek dla urządzeń wyposażonych w 7-calowy ekran dotykowy, nic więc dziwnego, że producent postanowił wstrzymać datę wprowadzenia na rynek i załadować system w pełni przystosowany do obsługi na mniejszych wyświetlaczach.

Tablet Viewsonic Viewpad 7x oferuje 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 1GHz, wyjście miniHDMI, Wi-Fi, aparat cyfrowy 5 MP, kamerkę internetową 2 MP, czytnik kart pamięci SD, złącze audio jack 3.5 mm oraz port microUSB. Urządzenie waży około 380 gramów.

źródło