ViewSonic ViewPad 7x: 7" z Androidem Honeycomb (update) - Tabletowo.pl

ViewSonic ViewPad 7x: 7″ z Androidem Honeycomb (update)

Tabletowo.pl ViewSonic ViewPad 7x: 7" z Androidem Honeycomb (update) Nowości

Wśród Czytelników Tabletowo.pl jest sporo osób czekających na pojawienie się na rynku ciekawych tabletów z 7-calowymi ekranami, pracujących w oparciu o Androida Honeycomb. Nie kryliście rozczarowania w momencie, gdy Acer przesunął premierę Iconia Tab A100 na drugą połowę roku. Okazało się bowiem, że producent napotkał problemy z działaniem aplikacji z „plasterka miodu” na siedmiu calach. Jak więc problem ten obszedł ViewSonic? Tego nie wiadomo. Jedno jest pewne – firma zdecydowała się na prezentację swojego tabletu z Honeycomb.

I tak, model ViewSonic ViewPad 7x pracuje w oparciu o Androida 3.0.1 Honeycomb, a jednostką centralną jest dwurdzeniowa Tegra 2 o taktowaniu 1GHz. Na jego pokładzie znajdziemy 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, wyjście miniHDMI, WiFi oraz dwie kamerki o nieznanej obecnie rozdzielczości. Całość waży 380 g.

Więcej szczegółów na temat ViewPad 7x poznamy już niebawem. Tymczasem pozostaje nam czekać na rynkową premierę modelu, która… na razie nie wiadomo kiedy nastąpi.

Swoją drogą – jeśli faktycznie ten tablet ViewSonic zadebiutuje w ciągu najbliższych kilku tygodni i jego cena nie będzie odstraszała, może się okazać najciekawszym urządzeniem z 7-calowym ekranem, jaki będzie można znaleźć w sprzedaży.

UPDATE (via):

Wiemy więcej na temat ViewPad 7x. Przednia kamerka ma rozdzielczość 2 Mpix, natomiast aparat – 5 Mpix. Urządzenie zostało wyposażone w microUSB, slot kart SD, 3,5 mm jack audio, przyciski głośności oraz WiFi. Tablet ma trafić do sprzedaży na początku trzeciego kwartału bieżącego roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona