Vernee jako pierwsze zaprezentuje smartfon z Helio X30. I zrobi to 27 lutego | Tabletowo.pl

Vernee jako pierwsze zaprezentuje smartfon z Helio X30. I zrobi to 27 lutego

Dołącz do dyskusji 0

W zeszłym roku to Doogee zaprezentowało pierwszy na świecie smartfon (a właściwie to dwa) z dziesięciordzeniowym procesorem MediaTek Helio X20. W tym roku palmę pierwszeństwa chce przejąć Vernee, które zarzeka się, że to właśnie ono pokaże światu premierowe urządzenie z MediaTekiem Helio X30.

Pewności jednak nie ma. Bo choć na powyższej grafice po oczach aż „wali” napis WORLD’S FIRST HELIO X30 SMARTPHONE WILL DEBUT AT THE KONFERENCE (pierwszy na świecie smartfon z Helio X30 zadebiutuje na konferencji), to już w samej informacji prasowej Vernee pisze, że na MWC 2017 pokaże urządzenie, które może być pierwszą pozycją z tegorocznym, flagowym procesorem Tajwańczyków. Na dwoje więc babka wróżyła.

Według wcześniej przekazanych przez producenta informacji, przywoływanym tutaj modelem jest Apollo 2. Vernee ujawniło także, że smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz AMOLED oraz że ma trafić na rynek już w marcu. To ostatnie nie jest jednak takie pewne – Chińczycy często bowiem nie wywiązują się ze swoich obietnic (patrz: Vernee Mars Pro – urządzenia nadal nie można kupić, choć zapewniano, że będzie można to zrobić od grudnia 2016 roku).

Vernee Apollo 2

Jak na razie, Vernee Apollo 2 ma duże szanse być pierwszym na świecie smartfonem z Helio X30. Aktualnie bowiem mało się słyszy, aby jakiś konkurent „przymierzał” się do zaprezentowania w najbliższym czasie swojej propozycji z tym układem. Część z kolei nie jest tym nawet zainteresowana. Możliwe jednak, że wkrótce się to zmieni – wszakże targi MWC 2017 będą idealną ku temu okazją.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona