Verbatim Power Pack - nowa linia przenośnych ładowarek - Tabletowo.pl

Verbatim Power Pack – nowa linia przenośnych ładowarek

Tabletowo.pl Verbatim Power Pack - nowa linia przenośnych ładowarek  Akcesoria Nowości

Za pośrednictwem wydanego w dniu dzisiejszym komunikatu prasowego, firma Verbatim poinformowała o wprowadzeniu na rynek linii przenośnych ładowarek Power Pack. Dzięki nim użytkownicy tabletów internetowych, czytników e-booków, smartfonów, zestawów słuchawkowych Bluetooth oraz innych urządzeń mogą zyskać dodatkową energię dla swojego sprzętu.

Ładowarki przenośne z linii Power Pack charakteryzują się niewielkimi gabarytami i smukłym kształtem, a także dużymi pojemnościami, przez co idealnie powinny sprawdzić się choćby podczas podróży, gdzie podłączenie urządzenia do gniazdka sieciowego może okazać się nie lada wyzwaniem.

Tabletowo.pl Verbatim Power Pack - nowa linia przenośnych ładowarek  Akcesoria Nowości

Dzięki zaimplementowaniu dwóch portów USB, Verbatim Dual USB Power Pack umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Po jednokrotnym naładowaniu może całkowicie uzupełnić akumulator iPada i zachować jeszcze 40 procent ładunku do zasilania innego urządzenia. Ładowarka wyposażona jest w litowo-polimerowy akumulator o pojemności 10 000 mAh. Jej cena detaliczna wynosi 279 złotych.

Verbatim AA Power Pack, to nic innego jak ładowarka pozwalająca zmienić cztery baterie alkaliczne albo akumulatory AA w dodatkowe źródło energii dla naszego urządzenia. Przykładowo, umożliwia całkowite naładowanie iPhone’a na jednym komplecie baterii. Jest mała i waży zaledwie 40 gramów. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 59 złotych.

Ładowarka Verbatim Ultra-Slim Power Pack, cechująca się wielkością karty kredytowej i wagą 50 gramów, została wyposażona w litowo-polimerowy akumulator o pojemności 1 200 mAh. Koszt jej zakupu to 99 złotych.

Ostatnią propozycją firmy Verbatim jest kieszonkowa ładowarka Portable Power Pack z wbudowanym litowo-jonowym akumulatorem o pojemności 2 200 mAh. Posiada ona kabel microUSB, dzięki czemu pozwala na ładowanie większości dostępnych na rynku urządzeń mobilnych, w tym tabletów internetowych, bez konieczności stosowania przejściówek. Jeśli jesteście zainteresowani jej zakupem, to musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 119 złotych.

informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona