Vedia X7 za 359 złotych w Media Expert | Tabletowo.pl

Vedia X7 za 359 złotych w Media Expert

Dołącz do dyskusji 0
tablet vedia x7

Wraz ze wzrostem popularności tabletów internetowych w Polsce, proporcjonalnie rośnie liczba osób zainteresowanych przetestowaniem tego typu sprzętu i przekonaniem się czym tak naprawdę są te urządzenia i do czego można je wykorzystać. Nie każdy może sobie pozwolić na sprzęt z wysokiej półki, charakteryzujący się świetnymi parametrami technicznymi. Dlatego też na łamach Tabletowo.pl coraz częściej możecie przeczytać o tanich tabletach, które mogą pomóc Wam postawić pierwsze kroki na rynku tabletów. Choć oczywiście nie możemy zapewnić, że są to urządzenia, które spełnią Wasze oczekiwania (te każdy ma indywidualne). Jednym z takich modeli jest Vedia X7, który pojawił się w ofercie Media Expert za 359 złotych (gazetka ważna od 7 maja).

Parametry techniczne znacznej większości tabletów, których ceny wahają się w okolicy 400 złotych, są do siebie bardzo zbliżone. Nie inaczej jest w przypadku Vedia X7. Na pokładzie tego modelu znajdziemy przede wszystkim pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor Boxchip A10 ARM Cortex-A8 o częstotliwości taktowania 1GHz, 512MB RAM oraz 4GB pamięci i slot kart microSD.

Tablet posiada także kamerkę o rozdzielczości 0,3 Mpix, WiFi, wyjście HDMI, akumulator o pojemności 3200 mAh oraz port miniUSB z trybem OTG (można podłączyć akcesoria peryferyjne). Całość pracuje w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Trzeba jednak zauważyć, że urządzenie to nie oferuje Bluetooth, GPS oraz 3G. Co się rzuca w oczy w zawartości pudełka (zaczerpnięte ze strony producenta), to obecność ściereczki do ekranu. Ciekawe tylko czy oferuje dostęp do Google Play, bo coś Vedia się tym nie chwali…

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona