Valiant Hearts: The Great War - wojenna przygodówka od studia Ubisoft - Tabletowo.pl

Valiant Hearts: The Great War – wojenna przygodówka od studia Ubisoft

Dołącz do dyskusji 0

UbiArt Framework to stworzony przez firmę Ubisoft silnik zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w prostych, dwuwymiarowych grach. Do tej pory odpowiadał on głównie za bajkowe, ręcznie rysowane światy, które mogliśmy podziwiać w takich produkcjach jak Rayman Origins czy Child of Light. Najnowszy tytuł wykorzystujący wspomniane narzędzie nie ma jednak za wiele wspólnego z bajkami.

Fabuła gry Valiant Hearts przenosi nas bowiem w czasy pierwszej wojny światowej i opiera się luźno na autentycznych listach i zapiskach żołnierzy, którzy brali w niej udział. Podczas rozgrywki będziemy mieli więc okazję poznać historię czwórki bohaterów i ich psa (brzmi znajomo, prawda?), a wydarzenia historyczne zmieszają się tutaj z wytworami wyobraźni scenarzystów. Wszystko to okraszono zaś charakterystyczną, ręcznie rysowaną grafiką, która świetnie podkreśla nietuzinkowy klimat całości. Sama gra stanowi zaś połączenie lekkiej przygodówki z prostymi elementami zręcznościowymi, co stanowi dobrą przeciwwagę dla dość poważnej tematyki wybranej przez twórców.

Gra Valiant Hearts dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie App Store i kosztuje 4,49 euro. Niestety, podstawowa wersja gry daje nam dostęp jedynie do pierwszego rozdziału. Pozostałe odblokowuje się korzystając z mikropłatności. Jak na razie nic nie wiadomo na temat wersji na tablety z systemem Android, jednak dotychczasowa historia studia Ubisoft wskazuje na to, że możemy się jej spodziewać już niedługo.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona