VAIO Prototype Tablet PC to będzie konkurent dla Surface Pro 3?
Ważne

VAIO Prototype Tablet PC to będzie konkurent dla Surface Pro 3?

Jak może wiecie, Sony sprzedało swój oddział odpowiedzialny za komputery i razem z tym markę VAIO. Jednak wszystko wskazuje na to, że nadal będziemy mogli oglądać produkty z tą nazwą na obudowie. Nowy właściciel zapowiedział właśnie prototyp o nazwie roboczej VAIO Prototype Tablet PC, który prezentuje się znakomicie.

VAIO Prototype Tablet PC to 12,3-calowy tablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 2560 x 1704 pikseli i oferuje wsparcie dla rysika. Sercem ma być 4-rdzeniowy procesor Intel Core wspierany przez układ graficzny Intel Iris Pro. Znajdziemy w nim także 2 porty USB 3.0, HDMI, czytnik kart SDXC  oraz złącze Ethernet. Poza tym będziemy mogli nabyć również klawiaturę do tego tabletu.

Na razie jest to prototyp i nie wiadomo kiedy dokładnie pojawi się na rynku. Jednak zapowiada się bardzo ciekawie i może okazać się równie ciekawą alternatywą chociażby dla Surface Pro 3. Jego przewidywana cena to około 1800-1900 dolarów, co może odstraszyć wielu potencjalnych klientów. Waszym zdaniem jest to dobra kontynuacja dla marki VAIO?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona