Użytkownicy smartfonów Samsunga mogą dostać HBO GO na 90 dni za darmo. Są też kupony do innych usług VoD 16
fot. Samsung

Użytkownicy smartfonów Samsunga mogą dostać HBO GO na 90 dni za darmo. Są też kupony do innych usług VoD

Wszyscy ci, którzy należą do grupy Samsung Members lub do niej dołączą, będą mogli skorzystać z nowej akcji promocyjnej, w której Samsung rozdaje kody na darmowy dostęp do popularnych serwisów wideo. Najbardziej łakomym kąskiem jest możliwość bezpłatnego korzystania z HBO GO przez trzy miesiące, ale kody będą rozdawane również do Onet VOD, Filmbox Live, Player (pakiet START), a na końcu – do ELEVEN SPORTS.

Dlaczego „na końcu”? Ano dlatego, że pule kodów są ograniczone, i nie będziemy mogli wybrać sobie dowolnie, do jakiego serwisu chcielibyśmy zyskać dostęp.

Kiedy skończy się już zestaw 1300 kodów na 3 miesiące do HBO GO, przyznawane będą te do Onet VOD (1500 kodów, na 6 miesięcy), następnie do Filmbox Live (7600 kodów, na 6 miesięcy), później do Playera (pakiet START, 8000 kodów, na 6 miesięcy), a na końcu do ELEVEN SPORTS (350 kodów, na 6 miesięcy).

Żeby skorzystać z promocji, trzeba mieć smartfon Samsunga oraz zainstalowaną na nim aplikację Samsung Members. Dokładniej, modele, które mogą wziąć udział w akcji, to: Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017), Galaxy J3 (2017), Galaxy J5 (2017), Galaxy Note 4, Galaxy Note 8, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S8, a także Galaxy S8+. Domyślam się, że Samsung nie dyskryminuje również użytkowników Galaxy S9 i S9+.

Jeśli nie macie jeszcze apki Samsung Members, możecie ją pobrać tutaj. Proces rejestracji nie jest złożony, więc od kodów na VoD dzieli Was tylko kilka kroków.

Użytkownicy smartfonów Samsunga mogą dostać HBO GO na 90 dni za darmo. Są też kupony do innych usług VoD 17

Najbardziej interesująco wygląda trzymiesięczny dostęp do HBO GO. W sam raz na rozpoczęcie wakacji, nadrobienie zaległych sezonów Gry o Tron czy sprawdzenie, jak się rzeczy mają na sztucznym dzikim zachodzie w Westworld.

Aktualizacja

Czytelnicy raportują, że akcja dobiega już końca i nie ma już możliwości uzyskania kodów

dzięki gsmmaniak