Użytkownicy raportują znikanie zdjęć z Pixela 3 | Tabletowo.pl

Użytkownicy raportują znikanie zdjęć z Pixela 3

Dołącz do dyskusji 0

Google Pixel 3 nie ma wymarzonego wejścia na rynek. Po naprawdę licznych przeciekach, rzekomej podatności tylnej ściany obudowy na rysowanie się, pech wkracza na nieco wyższy poziom. Okazuje się bowiem, że zdjęcia z Pixela 3 znikają i… na dobrą sprawę nie wiadomo, co się z nimi dzieje.

Sprawę dość szeroko opisuje Business Insider, który przeanalizował sporo poszlak, mogących przybliżyć nas do poznania odpowiedzi na zasadnicze pytanie: dlaczego tak się dzieje. Zgodnie z ustaleniami portalu, problem znikających zdjęć ma charakter losowy, nie ma tu żadnej reguły czy podobnego scenariusza korzystania przez użytkowników z najnowszego Pixela.

fot. Google

Jeden z użytkowników raportuje, że miniatura wykonanego zdjęcia pokazuje się w aplikacji aparatu, jednak po wejściu do Zdjęć Google, nie można go tam odnaleźć. Żeby było jeszcze ciekawiej, po ponownym uruchomieniu aparatu, miniaturka zdjęcia znika. Użytkownicy wymieniają się swoimi spostrzeżeniami na Reddicie czy Twitterze, jednak na ten moment nikt nawet nie zbliżył się do rozwiązania problemu.

Zgodnie z informacjami Business Insidera, Google jeszcze nie odniósł się do problematycznej sytuacji. Tym samym, użytkownicy muszą nadal czekać na poznanie przyczyny i wdrożenie adekwatnej aktualizacji.

I choć być może teraz uważacie tę informację za błahą, tak niebawem może Was zainteresować – w końcu Pixele 3 mają trafić do sprzedaży w Polsce za pośrednictwem wybranych sklepów (wiele wskazuje jednak na to, że nie będzie to oficjalna dystrybucja sprzętu przeznaczonego na polski rynek, a ściąganego z Zachodu).

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL będą dostępne w Polsce. Tylko te ceny jakieś takie podejrzane…

źródło: Business Insider

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona