Usługa BlackBerry Bridge wkrótce z synchronizacją Wi-Fi | Tabletowo.pl

Usługa BlackBerry Bridge wkrótce z synchronizacją Wi-Fi

Dołącz do dyskusji 0

BlackBerry PlayBook to jedno z najwyższej jakości urządzeń na rynku. Jest szybki, ładny i funkcjonalny. Choć można mu zarzucić brak zaplecza programowego wsparcia ze strony twórców aplikacji, na pewno nie jest tabletem zapomnianym przez producenta. Już wkrótce pojawi się aktualizacja oprogramowania 2.1.0.460, która rozwiąże kilka błędów nękających obecnych użytkowników. Oprócz niej, kanadyjski koncern Research In Motion planuje także wydać aktualizację o numerze 2.1.0.3 dla BlackBerry Bridge, usługi pozwalającej na bezprzewodową i intuicyjną synchronizację danych pomiędzy tabletem PlayBook a smartfonami BlackBerry.

Jak donosi serwis CrackBerry, Research In Motion planuje znacząco rozwinąć funkcjonalność BlackBerry Bridge. Dotychczas usługa pozwalała na połączenie tylko za pomocą standardu Bluetooth. Dzięki nadchodzącej aktualizacji, urządzenia będą mogły komunikować się także przez sieć bezprzewodową Wi-Fi. Oznacza to, że wymiana danych będzie szybsza i miała większy zasięg.

Drugą nowością ma być pojawienie się wiadomości SMS jako jednej z ikon w folderze BlackBerry Bridge na tablecie PlayBook. Dotąd była to funkcja zintegrowana z Wiadomościami (e-mail, sieci społecznościowe, etc). Spodziewamy się, że w BlackBerry Bridge 2.1.0.3 pojawi się dużo więcej usprawnień, w tym poprawa stabilności działania i połączenia. Niestety, póki co nie potrafimy powiedzieć, kiedy aktualizacja pojawi się w sklepie BlackBerry AppWorld.

via CrackBerry

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona