Zbliżają się urodziny Xiaomi. Z tej okazji dla klientów w Polsce i na świecie przygotowano specjalne okazje | Tabletowo.pl

Zbliżają się urodziny Xiaomi. Z tej okazji dla klientów w Polsce i na świecie przygotowano specjalne okazje

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi, z okazji kolejnej rocznicy istnienia, zaoferuje fanom marki na całym świecie liczne promocje oraz możliwość wygrania nagród – wszystko to w ramach akcji Mi Fan Festival 2018. Niektóre produkty będą dostępne w niższych cenach również w Polsce.

Xiaomi powstało 6 kwietnia 2010 roku, zbliża się więc ósma rocznica istnienia firmy. Dlatego też w dniach 2-10 kwietnia w sklepie Mi-home.pl pojawią się specjalne oferty cenowe na wybrane produkty, które będzie można kupić z 20-procentowym rabatem.

Dostępne w promocji produkty to:

  • smartfon Xiaomi Redmi 4X 32 GB – zostanie przeceniony z 749 na 599 zł,
  • słuchawki Xiaomi Mi Headphones Comfort w trzech wersjach kolorystycznych – cena zostanie zmieniona ze 199 na 159 zł.

Trzeba powiedzieć, że cena smartfona nie jest jakoś specjalnie zachęcająca, gdyż w niejednym sklepie dostaniemy ten model nieco taniej. Inaczej ma się sprawa ze słuchawkami – te nie są wszędzie dostępne, a sklepy, które mają je „na stanie” zwykle odstępują je za wyższe kwoty.

Oprócz skorzystania ze zniżek, fani Xiaomi z Polski (i nie tylko) mogą wziąć udział w grach dostępnych na stronie Mi Fan Festival 2018. Najlepsi zostaną nagrodzeni kuponami zniżkowymi do sklepu Mi-home.pl. Gra „Color Our Planets” dostępna jest na stronie mi.com.

Recenzja Xiaomi Redmi 4X

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona