Upgrade 4G LTE Motoroli Xoom już wkrótce - Tabletowo.pl

Upgrade 4G LTE Motoroli Xoom już wkrótce

Tabletowo.pl Upgrade 4G LTE Motoroli Xoom już wkrótce Motorola Nowości

Jak donosi Verizonwireless już wkrótce ma się pojawić upgrade Motoroli Xoom, który będzie wspierał 4G LTE. W pierwszej kolejności ma być dostępny dla klientów biznesowych i rządowych, a następnie dla szerszej rzeszy użytkowników.

Aby być informowanym o możliwości takowego upgrade’u należy zapisać się na tej stronie. Póki co, e-maile z informacjami są wysyłane tylko do wspomnianych wyżej klientów, którzy biorą udział w programie pilotażowym firmy Motorola.

Proces aktualizacji polega na wysłaniu tabletu do miejsca, w którym Motorola będzie wstawiała modem 4G LTE do swoich urządzeń. Czas realizacji dla uczestników programu pilotażowego to 3 dni robocze. Warto przypomnieć, że do końca roku firma ma w planach zwiększyć liczbę tabletów 4G LTE w swoim portfolio o dwa nowe modele.

Póki co, w Polsce nie ma ani 4G, ani mowy o takiej aktualizacji, lecz myślę, że to wszystko będzie tylko kwestią czasu. Jak na razie my objadamy się smakiem, ale niektórzy zagraniczni Czytelnicy Tabletowo.pl już niedługo będą mogli skorzystać z tej usługi.

źródło, źródło

http://www.bgr.com/2011/08/25/motorola-xoom-4g-lte-upgrade-begins-next-week/

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona