Unicorn Pet wkrótce w Google Play | Tabletowo.pl

Unicorn Pet wkrótce w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Niedługo na rynku zagości nowa gra firmy A&A Games, producenta Drago Pet, którą przedstawialiśmy Wam w jednej z odsłon „Prześwietlenia Aplikacji”. Unicorn Pet będzie kolejną aplikacją typu Tamagotchi z dodatkowymi elementami zręcznościowymi, w której zaopiekujemy się jednorożcami. Gra ma być przeznaczona zarówno na telefony jak i tablety z systemem Android.

W porównaniu do Drago Pet w najnowszej produkcji wprowadzonych zostanie wiele ulepszeń. Unicorn Pet zostanie udoskonalony nie tylko pod względem grafiki, ale również sposobów interakcji z pupilem oraz koncepcji świata, w którym żyje.

Rozpoczynając grę użytkownik będzie musiał odpowiedzieć na pytania z quizu osobowości, na podstawie którego zostanie mu przydzielony jeden z jednorożców. Różnice pomiędzy typami magicznych zwierząt na chwilę obecną nie są nam znane. Podczas rozgrywki pupil ma poruszać się niezależnie po całym świecie, wykonując przy tym różne czynności – jak prawdziwe zwierze. Gracz będzie miał możliwość obserwowania go dzięki dynamicznej kamerze, która podąża za jednorożcem. Samo otoczenie będzie można personalizować, tak jak i w Drago Pet.

Rozszerzone funkcje interakcji będą zauważalne w podstawowych czynnościach, jak mycie pupila. W Unicorn Pet nie zostanie to ograniczone do prostego przycisku „kąpiel”, lecz użytkownik otrzyma możliwość samodzielnego wyczyszczenia jednorożca poprzez wykonywanie odpowiednich gestów.

Znów nawiązując do poprzedniej produkcji, A&A Games również i tutaj zaimplementowało wirtualną walutę (Pet Coins) oraz możliwość rozwoju nie tylko pupila, ale i gracza (dzięki Pet Points). Zarówno monety jak i punkty będzie można zdobyć m. in. za wyniki w mini grze – rozgrywka ma być w 3D.

Na koniec mamy dla Was teaser nadchodzącego Unicorn Pet:

Premiera jest przewidywana na koniec miesiąca, czyli już za około dwa tygodnie.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona