Uncanny X-Men: Days of Future Past debiutuje na iOS | Tabletowo.pl

Uncanny X-Men: Days of Future Past debiutuje na iOS

Dołącz do dyskusji 0
screen480x480[2]

Fani filmów o super bohaterach zdążyli się już zapewne przyzwyczaić do tego, że premierze każdego obrazu tego typu towarzyszy powiązana z nim gra na urządzenia mobilne. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej części serii X-Men, która weszła do kin w minionym tygodniu.

Uncanny X-Men: Days of Future Past to prosta, aczkolwiek solidna platformówka przywodząca na myśl czasy, w których większość problemów technicznych rozwiązywało się przez dmuchanie w kartridż. Tytuł ten ma jednak wyraźne ambicje, by być czymś więcej niż kolejną produkcją stworzoną jedynie po to, by wyciągnąć pieniądze od ludzi, którym spodobał się kinowy seans. Nie znajdziemy tu więc żadnych uciążliwych mikropłatności, które skutecznie zniechęcały do gry w poprzednie pozycje z uniwersum Marvela. Co więcej, mimo iż Days of Future Past zadebiutowało w App Store niemal równocześnie z premierą filmu o tym samym tytule, to jednak stylistyka gry nawiązuje bardziej do komiksowego oryginału, co powinno przypaść do gustu fanom serii.

Gra Uncanny X-Men: Days of Future Past dostępna jest do nabycia w App Store w cenie 2,69 euro. Wersja na tablety z systemem Android powinna pojawić się w sprzedaży latem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona