To jeszcze zuchwałość czy już bezczelność? UMIDIGI zapowiada, że UMIDIGI Z2 zagrozi pozycji iPhone X - Tabletowo.pl

To jeszcze zuchwałość czy już bezczelność? UMIDIGI zapowiada, że UMIDIGI Z2 zagrozi pozycji iPhone X

Dołącz do dyskusji 0

Nie jest niczym złym mierzyć się z najlepszymi. Same deklaracje jednak nie wystarczą, kiedy wiadomo, że przeciwnik jest naprawdę mocny i trudno go będzie zrzucić z piedestału. Mimo to, UMIDIGI jest przekonane, że nadchodzący UMIDIGI Z2 może zagrozić pozycji iPhone X na rynku.

Nie żebym miał coś do UMIDIGI. W ofercie tego producenta znajdziemy wiele ciekawych i przede wszystkim atrakcyjnie wycenionych propozycji. Co więcej, wiele z nich dostępnych jest oficjalnie w Polsce wraz z realizowaną na terenie naszego kraju, 24-miesięczną gwarancją. Prawda jest jednak taka, że żadna z nich nie może mierzyć się bezpośrednio z najlepszymi smartfonami na rynku. To znaczy może, lecz przegra z kretesem taki pojedynek.

Dlatego deklaracje, że iPhone X będzie miał groźnego rywala w postaci UMIDIGI Z2 uważam za mocno przesadzone. Producent zdaje się jednak uważać, że połowiczne skopiowanie designu jubileuszowego iPhone’a wystarczy, aby podebrać klientów Apple. Moim zdaniem jest to wyjątkowo naiwne, ponieważ po propozycję UMIDIGI sięgną przede wszystkim osoby, które nie stać na pierwowzór, a zwyczajnie chciałyby przyszpanować. Wymagający użytkownicy nie będą natomiast oszczędzać.

Tabletowo.pl To jeszcze zuchwałość czy już bezczelność? UMIDIGI zapowiada, że UMIDIGI Z2 zagrozi pozycji iPhone X Android Apple Chińskie Smartfony

UMIDIGI Z2 (fot. UMIDIGI)

Nie ma bowiem opcji, że UMIDIGI Z2 pod względem specyfikacji będzie się mógł równać z iPhone X. To oczywista oczywistość, gdyż to za wysokie – i jeszcze na długo nieosiągalne – progi. Nie bez powodu Apple jest drugim największym producentem smartfonów na świecie i najlepiej zarabiającą firmą w tym segmencie. Nie musi to jednak oznaczać, że lista parametrów propozycji UMIDIGI będzie zupełnie nieatrakcyjna dla klienta.

UMIDIGI bez wątpienia wpakuje do UMIDIGI Z2 mocne podzespoły, lecz to wciąż nie ten poziom, jaki oferuje iPhone X. Na obecną chwilę wiemy jedynie, że – oprócz wyświetlacza z charakterystycznym wycięciem w górnej części, smartfon dostanie również podwójny aparat zarówno na przodzie, jak i tyle oraz moduł NFC. Na pewno nie zabraknie też systemu rozpoznawania twarzy, aczkolwiek Face ID od Apple będzie mógł on co najwyżej buty czyścić.

Tabletowo.pl To jeszcze zuchwałość czy już bezczelność? UMIDIGI zapowiada, że UMIDIGI Z2 zagrozi pozycji iPhone X Android Apple Chińskie Smartfony

UMIDIGI Z2 (fot. UMIDIGI)

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona