UMi Zero to chiński phablet, który wygląda znakomicie!

Chińczycy nauczyli już się robić nie tylko tanie urządzenia, ale również świetnie wykonane sprzęty z mocną specyfikacją i doskonałym wyglądem. Xiaomi Mi4 czy Meizu MX4 to tylko najbardziej znane przypadki, ale oprócz nich warto również rzucić okiem na mniej znane phablety, jak chociażby Umi Zero.

Reklama

Umi Zero to 5-calowy phablet, który na swoim ekranie Super AMOLED z powłoką Gorilla Glass 3 wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Sercem tego urządzenia 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592T o taktowaniu 2 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Ważne jest tutaj również wykonanie, ponieważ Gorilla Glass 3 znajdziemy także na tylnym panelu. Poza tym ten phablet posiada metalową ramkę oraz ma 6,4 mm grubości.

Jeśli chodzi o zdjęcia to Umi Zero posiada 13-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą LED oraz 8-megapikselowy na przednim panelu (obydwa aparaty są produkcji Sony). Za czas pracy odpowiada bateria o pojemności 2400 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Pracuje on pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat. Jeśli interesuje Was ten model, to kosztuje on 299 dolarów (16 GB). Warto również dodać, że phablet prezentuje się znakomicie i wizualnie może mierzyć się z najładniejszymi urządzeniami na rynku.

Reklama