UMi Zero 2 na kolejnych zdjęciach – jednak bez dodatkowego ekranu E Ink?

Premiera UMi Zero 2 wydaje się zbliżać coraz większymi krokami, jeśli wziąć pod uwagę wzmożoną aktywność na oficjalnym fanpage’u produktu na Facebooku, objawiającą się publikowaniem kolejnych grafik promocyjnych. Nowe zdjęcia jednak zaprzeczają wcześniejszym informacjom, przez co nie do końca wiemy, czego możemy się spodziewać.

Reklama

Za pierwszym razem zobaczyć mogliśmy, że UMi Zero 2 wyposażony zostanie w dodatkowy ekran E Ink na tyle. Teraz natomiast wygląda na to, że plecy smartfona pokryje skórzana klapka, identyczna do tej, jaką zastosowano w LG G4.

Reklama

Jednak gdy przyjrzeć się bliżej pierwszemu ze zdjęć, na dole dostrzec można napis ZERO PRO. Możliwe więc, że UMi szykuje nie jeden, a dwa kolejne smartfony z rodziny Zero.

Przejdźmy jednak do następnych zdjęć. Widać na nich, że na froncie urządzenia znajdzie się 5,2-calowy ekran pokryty szkłem 2.5 D (rozdzielczość nieznana, ale na pewno minimum Full HD). Smartfon zostanie również wyposażony w procesor MediaTek i „mocny” RAM (cokolwiek to oznacza) oraz „najlepszy” aparat. Hasła brzmią dość enigmatycznie, choć z drugiej strony sugerują, że możemy spodziewać się urządzenia z bardzo dobrą specyfikacją.

Nie wiem czy zauważyliście, ale na różnych zdjęciach można zobaczyć różne rozmieszczenie diody doświetlającej przy aparacie. Czy to zwykłe niedopatrzenie grafików? Jeśli tak, to przy promocji nowego produktu takie błędy nie wyglądają najlepiej i mogą zniechęcić potencjalnych klientów do zakupu. Bo skoro firma nie potrafi dopilnować, aby zdjęcia były spójne, to czy można zaufać, że Zero 2 nie zawiedzie?

Pojawia się kilka niejasności, ale mam nadzieję, że wkrótce UMi je skutecznie rozwieje. Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej na temat produktów tej chińskiej firmy, poszukajcie informacji na temat pierwszej generacji Zero. Dostępne są materiały po polsku, z uwagi na fakt, że UMi Zero trafiło również na nasz rynek.

Źródło: phoneArena, profil UMi Zero 2 na Facebooku