UMi Super, UMi Plus i UMi Max w grudniu otrzymają aktualizację do Androida 7.0 Nougat

UMi, jako jedna z pierwszych, chińskich marek, zaczęła sprzedawać smartfony z preinstalowanym Androidem 6.0 Marshmallow. Teraz ponownie może wieść prym, ponieważ jeszcze w tym roku rozpocznie proces aktualizacji swoich urządzeń do Androida 7.0 Marshmallow.

Reklama

Na razie tylko Sony i HTC poinformowało, które sprzęty z ich portfolio otrzymają aktualizację do najnowszej wersji systemu operacyjnego. Teraz do tego grona dołączyło UMi. Według informacji, podanych przez producenta, jeszcze w tym roku, a dokładniej mówiąc 24 grudnia, czyli w Wigilię, UMi Super, UMi Plus i UMi Max dostaną Androida 7.0 Nougat. Myślę, że lepszego prezentu ich posiadacze nie mogli się spodziewać.

Reklama

UMi jednak zapewnia, że nie tylko te modele otrzymają aktualizację. Ale na razie nie zdradzono, które smartfony w takim razie dostaną jeszcze nową wersję systemu. Jeśli posiadacie jakieś urządzenie z portfolio UMi (z wyłączeniem UMi Super, UMi Plus i UMi Max) i chcielibyście otrzymywać informacje na temat planów udostępniania Androida 7.0 Nougat dla innych pozycji z oferty UMi, możecie zapisać się na listę mejlingową. Aby to zrobić, należy udać się na stronę, podlinkowaną w źródle.

Przy okazji przypomnę, że UMi Super i UMi Max można kupić również w oficjalnej, polskiej dystrybucji. Sugerowane ceny wynoszą – odpowiednio – 999 i 899 złotych.

Źródło: UMi

   1. Na grzyba chyba. Zawsze na każdy telefon zakładam szkło ochronne z wyższej półki które lepiej mi służy niż GG5.

     1. Za to ma dobry i bezpieczny akumulator. Niestety mieszkam i pracuje w podziemiu (takie czasy) i raczej skręcam niż podkręcam.

     1. Wystarczy rozwalić 2-3 wyświetlacze i człowiek mięknie z zasadami ;) Też tak miałem, ale widmo bankructwa skłoniło mnie do szkiełek 9H.

 1. Jak wygląda spolszczenie menu w telefonach UMi jest całościowo , czy zdarzają się ; krzaczki; ? Porównywał Ktoś do np. Huawei P9Lite , lub innego modelu?

 2. Jak wygląda zakup wersji PLUS? W tej chwili można go nabyć za te -70$ czy trzeba czekac na zakonczenie subskrypcji i email z kodem rabatowym od firmy ?
  Prosze o pomoc.

  1. W tej chwili nie jest dostępny w Polsce, jedynie import ale to wiąże się np. z obcym językiem na pokładzie telefonu. Sam czekam na ten telefon bo podzespoły mi bardzo odpowiadają i to dobra okazja ale uzbrajam się w cierpliwość i poczekam na jakąś recenzję.

    1. Podejrzewam, że chiński lub angielski. Na polski nie ma co liczyć (jeśli mowa o imporcie), można jedynie wgrać samemu.

     1. SUPER’a przysłali mi w czerwcu pocztą Holenderską w przedsprzedaży. Kupiłem na próbę dla mamy. Android 6.0 bez Chińskich krzaków, a na dodatek usługi Google też nie były zainstalowane domyślnie. To co chciałem instalowałem. Język do wyboru również PL. Menu w głębokich ustawieniach trochę po Angielsku. Nie wiem jak teraz bo była już kolejna aktualizacja, a ja od połowy lipca nie mam telefonu. Bawiłem się nim około miesiąca. Jak za 709 zł. to śmiało mogę polecić. Słaby aparat, albo soft bo graty wszystkie firmowe. Bateria SONY, LCD Scharp, aparat Panasonic, czytnik palca. Dioda powiadomień i wirtualne przyciski na obudowie. Ostatnio zapowiedź UMI do aktualizacji na Andka 7.0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama