UMi Super, UMi Plus i UMi Max w grudniu otrzymają aktualizację do Androida 7.0 Nougat

UMi, jako jedna z pierwszych, chińskich marek, zaczęła sprzedawać smartfony z preinstalowanym Androidem 6.0 Marshmallow. Teraz ponownie może wieść prym, ponieważ jeszcze w tym roku rozpocznie proces aktualizacji swoich urządzeń do Androida 7.0 Marshmallow.

Na razie tylko Sony i HTC poinformowało, które sprzęty z ich portfolio otrzymają aktualizację do najnowszej wersji systemu operacyjnego. Teraz do tego grona dołączyło UMi. Według informacji, podanych przez producenta, jeszcze w tym roku, a dokładniej mówiąc 24 grudnia, czyli w Wigilię, UMi Super, UMi Plus i UMi Max dostaną Androida 7.0 Nougat. Myślę, że lepszego prezentu ich posiadacze nie mogli się spodziewać.

Reklama

UMi jednak zapewnia, że nie tylko te modele otrzymają aktualizację. Ale na razie nie zdradzono, które smartfony w takim razie dostaną jeszcze nową wersję systemu. Jeśli posiadacie jakieś urządzenie z portfolio UMi (z wyłączeniem UMi Super, UMi Plus i UMi Max) i chcielibyście otrzymywać informacje na temat planów udostępniania Androida 7.0 Nougat dla innych pozycji z oferty UMi, możecie zapisać się na listę mejlingową. Aby to zrobić, należy udać się na stronę, podlinkowaną w źródle.

Przy okazji przypomnę, że UMi Super i UMi Max można kupić również w oficjalnej, polskiej dystrybucji. Sugerowane ceny wynoszą – odpowiednio – 999 i 899 złotych.

Źródło: UMi