Umi Diamond – smartfon ze wzmocnionym ekranem już dostępny w Polsce za 649 zł

Najważniejszą cechą Umi Diamond jest wyświetlacz, który chroniony jest podwójną taflą szkła Dual T2X-1. Ma ono sprawić, że smartfon będzie odporny na upadki nawet z wysokości 1,5 metra.

Reklama

Chroniony ekran 2,5 D ma przekątną 5 cali i wykonany jest w technologii IPS, a treści wyświetlane są w rozdzielczości HD. Ekran otacza metalowa ramka.

umi-diamond-1

Reklama

Smartfon wyposażony jest w procesor MediaTeka MT6753 o taktowaniu 1.5 GHz, układ graficzny Mali T-720 oraz 3 GB pamięci RAM typu LPDDR3. Pamięć wewnętrzna to 16 GB, można ją opcjonalnie rozszerzyć przy pomocy kart microSD o pojemności do 128 GB. Urządzenie jest dual-simem i umożliwia pracę dwóch kart SIM w standardzie 4G. Ogniwo baterii ma pojemność 2650 mAh.

Są jeszcze aparaty: przedni 2 MPix i tylny 8 MPix z podwójną diodą doświetlającą. Dzięki funkcji interpolacji zdjęć, rozdzielczość aparatów może być podbita do odpowiednio: 5 megapikseli i 13 megapikseli.

umi-diamond-2

Smartfon dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym oraz złotym. Sugerowana cena detaliczna Umi Diamond wynosi 649 zł.

 

źródło: materiały prasowe