Ulefone przygotowało się na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - można wygrać model Power 5 | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Ulefone przygotowało się na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – można wygrać model Power 5

Dołącz do dyskusji 0

Raz na cztery lata wszyscy fani piłki nożnej na świecie przyglądają się zmaganiom krajowych reprezentacji, z zapartym tchem czekając na wielki finał Mistrzostw Świata. Ulefone również chce świętować z fanami futbolu, więc na czas od 11 czerwca do 15 lipca przygotowało wiele niespodzianek, w tym konkursy z nagrodami.

Na jednego ze szczęśliwców czeka już Ulefone Power 5. Żeby mieć szansę go wygrać, należy zalogować się na oficjalnej stronie Ulefone i podać nazwę swojej ulubionej drużyny wraz ze swoim adresem e-mail. Spośród zgłoszeń wybrany zostanie jeden uczestnik zabawy, który otrzyma wspomniany telefon.

Przy okazji można przyjrzeć się innym okazjom i promocjom. Na przykład korzystając z przedsprzedaży Ulefone X na AliExpress, mamy szansę zyskać kod zniżkowy i rabat na bezprzewodową ładowarkę do tego modelu. Wystarczy zapisać się do newslettera, dzięki któremu będziemy na bieżąco z tego typu wydarzeniami.

Jeśli nie straszna nam aktywność na obcojęzycznych serwisach społecznościowych, to na profilach Ulefone na Facebooku i VKontakte organizowane są zakłady o wyniki poszczególnych meczy Mistrzostw. Odpowiadając na pytania podczas transmisji na żywo, zyskamy szansę na wygranie bezprzewodowych ładowarek, kuponów zniżkowych i innych gadżetów. Ulefone przygotowuje również akcję, w której będzie można wygrać modele Power 5, Armor X czy Ulefone X, płacąc za nie tylko 1 dolara.

W gruncie rzeczy każdy klient, który zdecyduje się na zakup w trakcie trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej, będzie miał szansę wygrać prezent-niespodziankę.

Więcej szczegółów znajduje się na specjalnej stronie Ulefone.

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona