Budżetowiec z podwójnym aparatem od Ulefone - model S7 zaprezentowany 15

Budżetowiec z podwójnym aparatem od Ulefone – model S7 zaprezentowany

Akcja partnerska

Ulefone ma ostatnio gorący okres. Po premierze modelu MIX a następnie T1 Premium Edition czas chwilę odsapnąć. Formą odpoczynku jest prezentacja Ulefone S7 – budżetowego smartfonu z podwójną kamerą.

Jak na urządzenie w przystępnej cenie, S7 wygląda całkiem nieźle. Fakturowane „plecki” nadają mu charakteru. Poza tym raczej standard, oferowany jednak w aż pięciu wersjach kolorystycznych – czarnym, złotym, czerwonym, niebieskim i turkusowym. Dla każdego coś miłego.

Aparat też nie powinien zawieść – to duet matryc o rozdzielczości 8 Mpix i 5 Mpix, wspierany przez diodę doświetlającą LED. Z przodu, nad ekranem o przekątnej 5 cali (HD), znajduje się 5-megapikselowa kamerka do selfie, również z funkcjonalną diodą dla lepszych selfie.

Reszta specyfikacji nie imponuje: mamy procesor MediaTeka MT6580, 1 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Uzupełnia ją dedykowany chip Hi-Fi, bateria 2500 mAh i system Android 7.0 Nougat, zarządzający całą tą zabaweczką. Na podzespoły patrzymy przez pryzmat ceny: smartfon będzie kosztował około 60 dolarów.

Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta. Tam też należy wypatrywać dokładnej ceny, która nie została jeszcze ogłoszona.

Budżetowiec z podwójnym aparatem od Ulefone - model S7 zaprezentowany 24

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone