Czy za 39,99$ można dostać coś więcej niż sam smartfon? Tak, a z Ulefone S7 jest nawet etui gratis 19
Ulefone S7 (fot. Ulefone)

Czy za 39,99$ można dostać coś więcej niż sam smartfon? Tak, a z Ulefone S7 jest nawet etui gratis

Akcja partnerska

Niektórzy producenci potrafią zejść tak nisko z ceną swojego smartfona, że można zacząć się zastanawiać, czy przypadkiem nie oznacza to, że w pudełku znajduje się tylko on, a akcesoria trzeba sobie dokupić na własną rękę. Z Ulefone S7, mimo że kosztuje on zaledwie 39,99 dolarów, dostaje się jednak wszystko to, co niezbędne, a nawet jeszcze etui gratis.

Ulefone S7 cieszy się wśród Was całkiem sporym zainteresowaniem, i już co najmniej kilka osób zadeklarowało chęć jego kupna. 39,99 dolarów to bowiem równowartość 140-150 złotych, czyli niewielki wydatek, a w zamian dostaje się smartfon z podwójnym aparatem, który robi nawet całkiem niezłe zdjęcia. Przy okazji na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak sprzęt prezentuje się na żywo i co producent dodaje w zestawie sprzedażowym. I chociaż brakuje zestawu słuchawkowego, to myślę, że większości użytkowników jego nieobecność skutecznie zrekompensuje dedykowane, gumowe etui.

Oczywiście za 39,99 dolarów nie oczekujcie listy parametrów rodem z kilkukrotnie droższych smartfonów. Za te pieniądze grzechem by było spodziewać się lepszej specyfikacji. Ulefone S7 wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (1280×720 pikseli; 294 ppi), czterordzeniowy (4x ARM Cortex-A7; 28 nm) procesor MediaTek MT6580A 1,3 GHz z grafiką Mali-400, 1 GB RAM8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD (do 128 GB) i aparaty: podwójny 8 Mpix + 5 Mpix z f/2.4 na tyle i 2 Mpix z f/2.6 i opcją interpolacji fotografii do 5 Mpix na przodzie.

Ulefone S7 pracuje pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat i jest zasilany przez akumulator o pojemności 2500 mAh. W sprzedaży dostępnych jest pięć wersji kolorystycznych: czarna, złota, czerwona, zielona i niebieska.

Osoby, zainteresowane dokładniejszą specyfikacją Ulefone S7, odsyłam z kolei na >dedykowaną podstronę< na stronie producenta. I na koniec muszę jeszcze przypomnieć, że cena 39,99 dolarów obowiązuje jedynie do 26 października – później wzrośnie do 59,99 dolarów. Pozostało więc już bardzo mało czasu, aby zaoszczędzić ~70 złotych – a w przypadku takiego smartfona to naprawdę kupa kasy.

Artykuł powstał przy współpracy z Ulefone