Ile smartfonów naraz może ładować Ulefone Power 5? Jedenaście

Akcja partnerska

Dobra bateria w smartfonie jest czymś, co użytkownicy naprawdę potrafią docenić. Rzadko kiedy jest ona jednak podkreślana w materiałach reklamowych czołowych producentów, bo zwykle nie ma się czym chwalić. Z kolei inne firmy celują właśnie w ten element wyposażenia. Na przykład Ulefone, modelem Power 5 udowadnia, że bateria tego urządzenia jest naprawdę mocna, a nawet zdolna ładować inne smartfony.

Poniżej możemy przyjrzeć się ciekawemu materiałowi filmowemu. Oto Ulefone Power 5 podłączony jest do w sumie 11 smartfonów, w tym do iPhone’a X, OnePlusa 6 czy Xiaomi Mi MIX 2, i wszystkie je ładuje z własnej baterii.

Reklama

Jak widać, będąc w posiadaniu Ulefone’a, jesteśmy w stanie „poratować” kogoś energią z baterii, nawet gdyby dostęp do gniazdek elektrycznych stracił cały nasz zespół.

To jednak nie koniec tego dziwnego testu akumulatora w Power 5. Jako że jego pojemność to 13000 mAh, to jest w stanie naładować nawet powerbank Xiaomi 10000 mAh. Na wskaźniku baterii pozostanie po takim zabiegu jeszcze 23% użycia. Zastosowanie tak dużego ogniwa nie miałoby sensu, gdyby nie szło w parze z szybkim ładowaniem. Na szczęście Ulefone można ładować w ładowarką o parametrach 5V/5A.

Model Power 5 jest interesujący jeszcze pod innymi względami – ma na przykład aparat główny o rozdzielczości 21 Mpix, czy ten przedni, z matrycą 13 Mpix i funkcją odblokowywania urządzenia twarzą. Nie odstaje również pod względem oprogramowania, gdyż ma zainstalowanego Androida 8.1 Oreo.

Smartfon ten można znaleźć w oficjalnym sklepie Ulefone na AliExpress, w cenie 279 dolarów.

Niebawem zadebiutuje też kolejny smartfon Ulefone z notchem – model X. Będzie dostępny w sprzedaży od 14 czerwca w cenie 159,99 dolarów.

 

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone