Tak działa rozpoznawanie twarzy w Ulefone Power 3 | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Tak działa rozpoznawanie twarzy w Ulefone Power 3

Dołącz do dyskusji 0

Idąc w ślad za Apple i technologią Face ID, Ulefone stara się udowodnić, że rozpoznawanie twarzy nie jest zarezerwowane tylko dla iPhone’a X. W niedawno zaprezentowanym modelu Power 3 wprowadzono podobny sposób na identyfikację użytkownika. Oto, z jakim skutkiem.

W materiale widzimy, że zanim zaczniemy korzystać z funkcji odblokowywania telefonu twarzą, musimy przejść przez nieskomplikowany proces kalibracji. Aparat przedni zbierze informacje o detalach naszego oblicza – potrafi uchwycić prawie 130 charakterystycznych szczegółów, które pomogą później poprawnie zweryfikować tożsamość.

Samo odblokowywanie telefonu jest szybkie, ale Ulefone obiecuje, że będzie jeszcze pracować nad usprawnieniem całego procesu i dokonywać niezbędnych poprawek w jego działaniu. W razie czego na pleckach urządzenia znajduje się jeszcze czytnik linii papilarnych.

Sam Ulefone Power 3 jest w stanie zaoferować kilka innych interesujących funkcji dzięki godnej uwagi specyfikacji. Na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim duża bateria o pojemności 6080 mAh z obsługą szybkiego ładowania 5V/3A. Ciekawie zapowiadają się też dwa podwójne aparaty. Z przodu są to matryce o rozdzielczości 13 Mpix i 5 Mpix, zaś z tyłu – 21 Mpix i 5 Mpix.

Sercem smartfona jest procesor MediaTek Helio 23, a wspiera go 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Treści wyświetlane są na dużym, 6-calowym ekranie Full HD+. Model Power 3 ma Androida 8.1 Oreo zainstalowanego od razu po wyjęciu z pudełka. Więcej o tym sprzęcie można dowiedzieć się z oficjalnej strony producenta.

Aktualnie trwa przedsprzedaż Ulefone Power 3 (tutaj link), która jest prowadzona wyłącznie przez Gearbest. Urządzenie kosztuje za 219,99 dolarów. Cenę tę można osiągnąć wpisując w koszyku z zakupami kod kuponu: UlePower3. Obniża to cenę smartfonu z podstawowych 299,99 dolarów. Jest tylko 100 kuponów do wykorzystania, więc kto zastanawia się nad zakupem, będzie pewnie działał pod presją czasu.

wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona