Google Lens od teraz dostępne dla smartfonów Ulefone za pośrednictwem Zdjęć Google | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Google Lens od teraz dostępne dla smartfonów Ulefone za pośrednictwem Zdjęć Google

Dołącz do dyskusji 0

W początkach swojego istnienia, Google Lens dostępne były wyłącznie dla właścicieli smartfonów Google Pixel. Teraz jednak mogą z nich korzystać praktycznie wszyscy użytkownicy urządzeń z Androidem, również tych z logo Ulefone na obudowie.

Co bardzo istotne, aby korzystać z Google Lens na smartfonie marki Ulefonie, nie trzeba przechodzić długiego i żmudnego procesu aktualizacji oprogramowania – wystarczy bowiem zaopatrzyć się w najnowszą wersję aplikacji Zdjęcia Google za pośrednictwem Sklepu Play. Większość użytkowników na pewno już i tak ją ma dzięki włączonej opcji automatycznych aktualizacji zainstalowanych na urządzeniu programów.

Poniżej możecie zobaczyć, jak działają Google Lens. Wystarczy w aplikacji Zdjęcia Google dotknąć dedykowany przycisk, a inteligentne algorytmy przebadają zawartość fotografii i podsuną najbardziej trafne (ich zdaniem) informacje. Dzięki temu w prosty sposób można znaleźć info na temat zabytków i atrakcji turystycznych, ale również innych miejsc, na przykład restauracji. Oprócz tego, można też się dowiedzieć, jakie zwierzę lub jaki owoc/warzywo znajduje się na zdjęciu. Działa to także w przypadku dzieł sztuki, filmów i książek. Kolejną funkcjonalnością jest możliwość utworzenia kontaktu po zeskanowaniu wizytówki oraz przejście do odpowiedniej strony po zeskanowaniu kodu QR, linku lub kodu kreskowego.

Jak podaje Ulefone, Google Lens działają na wszystkich urządzeniach z jego portfolio. Wymagane jest jednak ustawienie – jako głównego – języka angielskiego, gdyż po polsku ta opcja nie działa. Jeśli to dla Was żaden problem, to właśnie nadarza się dobra okazja, aby kupić jeden ze smartfonów Ulefone w dobrej cenie.

Na trwającej obecnie wyprzedaży na AliExpress, Ulefone Power 3S sprzedawany jest za 158,99 dolarów, Ulefone Power 3 za 199,99 dolarów, Ulefone Armor 2S za 149,99 dolarów, a Ulefone S7 Pro za jedyne 49,99 dolarów. Przeceniono również masę innych modeli z portfolio. Do tego można uzyskać za darmo kupony rabatowe.

Oferta obowiązuje od dzisiaj, tj. 28 marca 2018 roku.

Artykuł powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona