Ulefone Gemini Pro będzie kolejnym smartfonem z dziesięciordzeniowym Helio X27 | Tabletowo.pl

Ulefone Gemini Pro będzie kolejnym smartfonem z dziesięciordzeniowym Helio X27

Dołącz do dyskusji 0

Odnoszę wrażenie, że po raz kolejny mamy do czynienia z atakiem klonów. Ulefone zapowiedziało właśnie nowy model – Gemini Pro, który do złudzenia przypomina Elephone Max i UMi Z. Z tym ostatnim ma nawet więcej wspólnego, ponieważ jego sercem również jest nowy, dziesięciordzeniowy procesor MediaTeka, Helio X27.

Oprócz tego, Ulefone Gemini Pro zaoferuje 5,5-calowy wyświetlacz o nieznanej rozdzielczości (aczkolwiek na 99% jest to Full HD, czyli 1080×1920 pikseli, co dałoby ppi=401), 4GB RAM oraz 128GB pamięci wewnętrznej (czy z możliwością rozszerzenia – zapewne tak, ale na obecną chwilę producent tego nie potwierdził).

Ulefone Gemini Pro, jak większość nowo debiutujących smartfonów, również ma podwójny aparat główny. W tym przypadku oba sensory mają po 13 Mpix. Towarzyszy im podwójna, dwukolorowa dioda doświetlająca. Co ciekawe, na przodzie także znalazła się 13 Mpix „oczko”. Specyfikację uzupełnia jeszcze czytnik linii papilarnych, zatopiony w klawiszu Home oraz USB Typu C. Całość pracować ma pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat.

Ulefone podaje, że produkcja Gemini Pro już się rozpoczęła, a sam smartfon trafi do sprzedaży jeszcze przed chińskim Nowym Rokiem, który wypada 28 stycznia 2017 roku. Model ten ma kosztować 199,99 dolarów (~850 złotych)*.

Ulefone Gemini Pro

*Podejrzewam jednak, że będzie to cena wyłącznie w okresie przedsprzedaży, a standardowa zostanie ustalona na poziomie ~279,99 dolarów (~1200 złotych).

Źródło: GizChina

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona