Dobrze, że chociaż ktoś próbuje rywalizować na pojemność baterii w smartfonach. Ulefone pracuje nad ogniwem 13000 mAh | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Dobrze, że chociaż ktoś próbuje rywalizować na pojemność baterii w smartfonach. Ulefone pracuje nad ogniwem 13000 mAh

Dołącz do dyskusji 0

Ulefone ma takie powiedzonko: „Telefon jest tak dobry, jak jego bateria”. Jeżeli szukasz smartfonu z dużym akumulatorem, to w ofercie tego producenta pojawiły się już dwa urządzenia z ogniwami o pojemności 6050 mAh. Ulefone jednak na tym nie poprzestaje i pracuje nad smartfonem z baterią 13000 mAh. Nawet najbardziej wytrzymałe tablety nie mają takich zapasów energii. 

Właściwie to Ulefone przymierza się do premiery dwóch urządzeń, z czego tylko jedno będzie mieć monstrualną baterię. Ulefone Power 3 też nie powinien rozładować się zbyt szybko, bo dostanie ogniwo o pojemności 6050 mAh, ale to Power Max ze swoimi 13000 mAh działa na wyobraźnię. Byłby to pierwszy smartfon z tak ogromniastą baterią.

Oba smartfony mają pojawić się jeszcze w tym roku. Ulefone nie byłoby sobą, gdyby nie poinformowało o tym nas wcześniej, więc na pewno dowiecie się, kiedy modele Power 3 i Power Max zadebiutują na rynku. Podczas przedsprzedaży powinny być dostępne jakieś obniżki cen.

Żeby być na bieżąco z tematem, można zapisać się na listę mailingową Ulefone, dzięki czemu dostaniecie informacje z pierwszej ręki.

Ulefone Power 2

Poniżej macie też zestaw kodów zniżkowych na Ulefone Power 2, który można kupić w europejskich sklepach Amazonu:

Czas promocji jest ograniczony – po 15 października ceny wrócą do normalnego poziomu 199,99 dolarów.

artykuł powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona