No proszę, odporny chińczyk z bezprzewodowym ładowaniem - ciekawe. Ulefone Armor X 17

No proszę, odporny chińczyk z bezprzewodowym ładowaniem – ciekawe. Ulefone Armor X

Akcja partnerska

Bezprzewodowe ładowanie w smartfonach ma już na karku kilka lat, choć nadal nie jest powszechnie wykorzystywane, a w urządzeniach typu rugged jest prawdziwą rzadkością. Wytrzymały Ulefone Armor X, jako nieliczny, ma taką funkcję.

Dzięki bezprzewodowej technologii ładowania Qi, wystarczy umieścić smartfon na poduszce ładującej i już rozpoczyna się proces uzupełniania energii baterii. Wolność od kabli to przydatna rzecz.

Ulefone Armor X dysponuje ekranem 5,5 cala. Jest pierwszym wzmacnianym smartfonem z wyświetlaczem o proporcjach 18:9, który wyposażono w technologię szybkiego ładowania. W środku znajduje się procesor MediaTek MT6739 oraz 2 GB pamięci RAM, które powinny radzić sobie z podstawowymi zadaniami. Aparat główny ma dwie matryce: 13 Mpix i 5 Mpix, zaś kamera przednia robi zdjęcia w 8 Mpix.

No proszę, odporny chińczyk z bezprzewodowym ładowaniem - ciekawe. Ulefone Armor X 18

Armor X ma trafić na rynek pod koniec tego miesiąca, razem z ładowarką bezprzewodową UF002. Nie będą one jednak sprzedawane w zestawach, zatem chcąc skorzystać z technologii Qi, poduszkę ładującą trzeba będzie kupić osobno. Więcej informacji o tych produktach znajdziecie na oficjalnej stronie Ulefone.

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone