Ulefone Armor 2 – test GPS w terenie | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Ulefone Armor 2 – test GPS w terenie

Dołącz do dyskusji 0

Plany na wyjazdy tuż przed końcem roku zapewne już poczynione. Pakując się na ostatnią wycieczkę w tym roku, warto upewnić się, że nasze urządzenie poradzi sobie podczas wypadu w nieznane. Taki test zaprezentował Ulefone, korzystając z modelu Armor 2.

Zanim przejdziemy do filmu, spójrzmy raz jeszcze na specyfikację Ulefone Armor 2. Dzięki certyfikacji IP68, telefon jest odporny na wodę, kurz, brud i piasek. Na obudowie znajduje się kilka przydatnych przycisków fizycznych, na przykład przeznaczony do nadawania sygnału SOS czy spust migawki aparatu.

Pod maską smartfonu działa procesor MediaTek Helio P25, 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo mamy tu 16 megapikselowy aparat główny i kamerę do autoportretów z rozdzielczością 13 Mpix. Dzięki obsłudze sieci 4G LTE na 27 pasmach częstotliwości, możemy plątać się po zagranicznych bezdrożach bez strachu, że miejscowi operatorzy nadają w jakichś niespotykanych pasmach. Armor 2 powinien poradzić sobie i z tym.

Ekran urządzenia ma 5,5 cala, a obraz wyświetlany jest w rozdzielczości Full HD. Bateria o pojemności 4700 mAh wystarczy na około dwa dni użytkowania. Systemem zarządzającym całością jest Android 7.0 Nougat. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat Ulefone Armor 2, zajrzyjcie na oficjalną stronę producenta.

Poniższy materiał ukazuje test GPS w Ulefone Armor 2. Smartfon jest kompatybilny z GPS i GLONASS. Odbiornik sygnału jest naprawdę mocny, nie gubi go i nadaje się do precyzyjnego pozycjonowania.

Ulefone Armor 2 można kupić w promocji. W sklepie Gearbest można go dostać w cenie 236,99 dolarów. Oferta będzie ważna do 18 grudnia.

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona