Pancernik od Ulefone w promocji - model Armor 2 taniej na AliExpress 18

Pancernik od Ulefone w promocji – model Armor 2 taniej na AliExpress

Akcja partnerska

Ulefone Armor 2 został wybrany przez sklep AliExpress jako przykład jednego z najlepiej sprzedającego się smartfonu w swojej klasie. Żeby to uczcić, oficjalny sklep Ulefone na tej platformie obniżył cenę urządzenia do mniej niż 238 dolarów.

Czym odznacza się Ulefone Armor 2, że został tak dobrze przyjęty przez osoby szukające wytrzymałego smartfona? Często pancerne urządzenia znoszą większe obciążenia fizyczne, ale nie wyróżniają się specjalnie specyfikacją. Ich właściciele muszą zatem wybierać między wytrzymałością urządzenia a jego wydajnością. Ulefone nie każe użytkownikom rezygnować z potężnych podzespołów na rzecz odporności na czynniki zewnętrzne.

Armor 2 uzyskał certyfikat IP68, więc może być zanurzony w wodzie przez godzinę na głębokości półtora metra. Wytrzyma też pobyt w bajorze o głębokości 1 metra przez 24 godziny, więc przypadkowa kąpiel nie sprawi, że trzeba będzie się z nim żegnać. Obudowa TPU z elementami poliwęglanowymi, metalowymi i z włókna szklanego czynią z niego sprzęt, który nie boi się też upadków. Na krawędziach Armor 2 znajdziemy kilka przydatnych przycisków fizycznych – jeden funkcyjny, drugi dedykowany pod sygnał SOS oraz spust migawki aparatu.

Poza tym to świetny sprzęt – smartfon ma ekran 5 cali który pracuje w rozdzielczości Full HD. Chroni go szkło Corning Gorilla Glass 3. W środku pracuje wydajny procesor MediaTeka Helio P25 (o taktowaniu 2,6 GHz), 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe 256 GB za pomocą karty microSD.

Smartfon, według zapewnień producenta, może pracować na 27 częstotliwościach. Solidna bateria 4700 mAh pozwoli na 2 dni użytkowania pod umiarkowanym obciążeniem. Aparat fotograficzny też nie powinien zawieść – to matryca o rozdzielczości 16 Mpix. Z przodu znajduje się kamerka 13 Mpix. Systemem zarządzającym urządzenie jest Android Nougat w wersji 7.0.

Pancernik od Ulefone w promocji - model Armor 2 taniej na AliExpress 19

Więcej o smartfonie można dowiedzieć się z tej strony. Wspomniana na wstępie promocja trwa od 3 do 9 października. Przez tydzień można więc kupić Ulefone Armor 2 za 237,59 dolarów. Później jego cena wróci z powrotem do poziomu 269,99 dolarów. Link do sklepu Ulefone jest >tutaj<.

Artykuł powstał przy współpracy z Ulefone