"Udostępnij" wkrótce w aplikacji Facebook na Androida i iOS (aktualizacja: już jest) - Tabletowo.pl

„Udostępnij” wkrótce w aplikacji Facebook na Androida i iOS (aktualizacja: już jest)

Od dawien dawna w sklepach z aplikacjami na poszczególne systemy mobilne dostępna jest aplikacja Facebooka. Zarówno w wersji na Androida, jak i iOS, można spotkać się z problemami podczas korzystania z programu. Z własnego doświadczenia mogę się podzielić jednym: wgranie zdjęcia ze smartfona lub tabletu na profil Tabletowo.pl na Facebooku raz na kilka prób kończy się zamieszczeniem go na moim prywatnym wallu… Obie aplikacje nie są idealne i w dalszym ciągu nie oferują pełnej funkcjonalności strony. Dotychczas za ich pomocą mogliśmy jedynie skomentować poszczególne wpisy lub kliknąć „lubię to”. Brakowało opcji „udostępnij”. Wkrótce się to jednak zmieni.

„Udostępnij” to nic innego jak możliwość podzielenia się ze swoimi znajomymi zdjęciem, wideo lub linkiem – jakimkolwiek materiałem – zamieszczonym przez innego użytkownika portalu społecznościowego lub jakiś fanpage (swego rodzaju odpowiednik retweeta z Twittera).

W chwili obecnej rozwiązanie „udostępnij” jest wdrażane w mobilnej wersji strony (m.facebook.com), ale już niebawem ma zostać udostępnione w aplikacji Facebooka na Androida i iOS. Konkretna data wydania aktualizacji wprowadzającej tą nowość nie została ujawniona. Długo jednak nie powinniśmy czekać na ten moment.

Warto przypomnieć, że z Facebooka na urządzeniach mobilnych obecnie korzysta ponad 600 milionów użytkowników miesięcznie.

Tabletowo.pl "Udostępnij" wkrótce w aplikacji Facebook na Androida i iOS (aktualizacja: już jest) Aplikacje Nowości Social Media

źródło

Update (15.11.2012, 23:19):

Aktualizacja aplikacji Facebooka z funkcją „udostępnij” jest już dostępna na oba systemy: Androida i iOS.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona