Polska gra UBOAT jeszcze w tym miesiącu trafi do sprzedaży we wczesnym dostępie

Lubię gry, które w niecodzienny i oryginalny sposób mieszają różne gatunki. Niekiedy z takich połączeń potrafi powstać bardzo ciekawy produkt. Jedną z takich gier może okazać się UBOAT, który jest fuzją sandboxa i rozbudowanego symulatora okrętu podwodnego, w którym musimy zarządzać załogą, dbając o jej stan zarówno fizyczny, jak i psychiczny.

Polska gra UBOAT od warszawskiego studia Deep Water Studio trafi do wczesnego dostępu już 30 kwietnia. Cenega, czyli wydawca tej gry na terenie polski, z tej okazji przygotował jej specjalną wersję pudełkową. Wydanie to zostanie wzbogacone o wyjątkowe dodatki, zarówno fizyczne, jak i cyfrowe, przygotowane z myślą o wszystkich graczach, którzy zdecydują się na zakup gry na tym etapie jej powstawania.

Pudełko z grą zawierać będzie:

  • Grę we wczesnym dostępie
  • Drukowaną, stylizowaną książeczkę z sylwetkami okrętów
  • Dwustronny plakat z przekrojem okrętu
  • Mini dokument wideo – „Uboat – rys historyczny”
  • Cyfrowy soundtrack

Gra UBOAT to symulator okrętu podwodnego z czasów II wojny światowej. To sandbox z mechaniką zarządzania załogą, a jej głównym tematem jest życie niemieckich żołnierzy. W UBOAT kontrolujesz załogę, aby kontrolować okręt. Głównymi cechami gry, które podkreśla wydawca to przetrwanie, kariera w Kriegsmarine i wierna symulacja. Między innymi obiecuje się bardzo rozbudowany i realistyczny system zniszczeń okrętu.

Więcej o samej grze możecie przeczytać na stronie Cenegi. Polecamy obejrzeć również poniższy zwiastun produkcji (dostępne są polskie napisy), by zobaczyć UBOAT w akcji.

Gdy gra zostanie ukończona, wszyscy posiadacze wersji ze wczesnym dostępem, otrzymają automatyczną i bezpłatną aktualizację do wersji premierowej. Tytuł ukaże się z polskimi napisami oraz niemieckimi lub angielskimi dialogami do wyboru.

Źródło: Informacja prasowa