Ubisoft prezentuje Far Cry 4: Arcade Poker i Arena Master | Tabletowo.pl

Ubisoft prezentuje Far Cry 4: Arcade Poker i Arena Master

Dołącz do dyskusji 0

Wczorajsza premiera czwartej części gry Far Cry to dla wielu graczy jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich kilku miesięcy. Długo wyczekiwana „czwórka” przenosi bowiem serię w świat konsol nowej generacji, oferując nie tylko lepszą grafikę ale też nowe elementy rozgrywki.

Równocześnie z „pełnowymiarową” wersją gry swoją premierę miały też jej dwie mobilne towarzyszki, czyli Arcade Poker i Arena Master. Oba tytuły stanowią tak zwane Companion Apps, czyli aplikacje ściśle powiązane z główną grą i w pewien sposób rozszerzające jej świat. Pierwsza z nich to prosta i niezbyt wymagająca produkcja zręcznościowo-logiczna, w której naszym zadaniem jest chwytanie spadających kart, tak by zebrać odpowiednie ich kombinacje. Sęk w tym, że wirtualne pieniądze zdobyte w nagrodę za pokonywanie kolejnych poziomów trafiają na konto naszej postaci w grze Far Cry 4, co pozwala nam powiększać nasze wirtualne bogactwo nawet gdy np. czekamy na autobus.

Dużo ciekawiej prezentuje się natomiast druga z wymienionych produkcji, pozwalająca nam wcielić się w zarządcę areny, będącej miejscem brutalnych walk między ludźmi i dzikimi zwierzętami. Co ciekawe, w tym przypadku komunikacja między grami działa w obie strony. Postępy w Far Cry 4 pozwalają nam bowiem odblokować nowych zawodników w mobilnym wcieleniu gry, które z kolei pozwala nam przygotowywać własne zestawy wyzwań dla naszych znajomych grających na konsolach lub PeCetach. Obie gry dzielą też wspólną mapę świata, a każde miejsce odkryte w FC4 pojawia się również w Arena Master.

Obie gry dostępne są do pobrania za darmo w sklepach App Store i Google Play. Do korzystania z nich nie jest wymagane posiadanie pełnej wersji gry Far Cry 4, jednak nie da się ukryć, że bez niej tracimy dostęp do najciekawszych elementów rozgrywki.

FAR CRY 4 ARCADE POKER    
FAR CRY 4 ARENA MASTER    

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona